Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
1240AksinKadriNN401240Diplom
1241AllasKerliNN1241Diplom
1242AlmakaevaAnastasiiaNN1242Diplom
1243EllermaaRiho-ReneMM501243Diplom
1244ElmetHeikiMM501244Diplom
1245HuntKristiinaNN1245Diplom
1246JärveHeiloSK JooksupartnerMM451246Diplom
1247JärvpõldAngelaNN401247Diplom
1248KaljuraidRaulMM451248Diplom
1249KarotammIndrekMM1249Diplom
1250KeskülaKadriNN1250Diplom
1251KeskülaLiiliaNN501251Diplom
1252KingoGunnarTreeningpartnerMM1252Diplom
1253LaineveerIndrekMKM JooksuklubiMM1253Diplom
1254LantcovValeriiSylviaMM501254Diplom
1255LillepMarisPõhja-Eesti RegionaalhaiglaNN1255Diplom
1256LääneJaakMM1256Diplom
1257MeimerKristinNN1257Diplom
1258MäeotsMargusMM1258Diplom
1259MölderMaieMM1259Diplom
1260PihoVeikoMM1260Diplom
1261ProkopovaTatjanaNNN1261Diplom
1262PärnTaaviMM1262Diplom
1263SammelsaarLagleErgoNN1263Diplom
1264SiilakAvoMM451264Diplom
1265ZakomoldinAleksandrMM1265Diplom
1266TammKailiNN451266Diplom
1267TiiksaarAaroBE GroupMM1267Diplom
1268TungelAnniNNN1268Diplom
1269UuskülaLiisMännikumäe NN1269Diplom
1JõesooArgoLäänemaa kergejõustiku klubi MM101:12:23Diplom
2VinogradovYurisylviagatchinaruMM201:13:55Diplom
3IvanovIvarMaratonsport OÜMM301:14:31Diplom
4LillelaidTõnuSpartaMM401:14:34Diplom
5KošelevVjatšeslavMM45101:14:55Diplom
6IlumäeIndrekTreeningpartner Diadora JooksutiimMM501:17:03Diplom
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Diplom
8KülmJürgenTreeningpartnerMMN101:19:02Diplom
9KrushinEvgeniiSecond WindMM601:19:47Diplom
10VeilbergAgoKJK VikeMM50101:21:17Diplom
11KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:21:27Diplom
12MummIndrekMM45201:21:41Diplom
15TitcombDanielMMN201:22:16Diplom
13ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45301:22:19Diplom
14RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40301:22:38Diplom
16VinogradovYuryMM701:22:54Diplom
17PollCrisMM801:22:57Diplom
18KaisÜlariSK JooksupartnerMM901:23:07Diplom
19KukkKaisaTreeningpartner/PPANN101:23:13Diplom
20PilliMoonikaSK JooksupartnerNN201:23:16Diplom
21HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN301:23:25Diplom
22HussarKarelSK JooksupartnerMMN401:23:27Diplom
23LumbergAlariTreeningpartnerMM1001:23:51Diplom
24AntonCristianMMN501:23:58Diplom
25MuromägiAvoRaintree Estonia OÜMM1101:24:00Diplom
26TiitsRauno200-gaMM1201:24:08Diplom
27KajariPriitMM45401:24:32Diplom
28KallakasUrmoSpartaMM1301:24:33Diplom
29HellermaAndresHead InimesedMM1401:24:51Diplom
30LepikKaiaTäppsportlasedNN301:24:52Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
32LoodsaluLauriPPA jooksuklubi / TreeningpartnerMM1501:25:22Diplom
33TreesMihkelHAT-AutoMPA101:25:43Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
35JuhkovJanarTreeningpartnerMM1601:25:48Diplom
36ReimetsRamonMM1701:26:08Diplom
37MõekEgonMM40601:26:11Diplom
38SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM1801:26:34Diplom
39VahkalKaidoSK ProrunnerMM40701:26:42Diplom
40TjuškaViktorMM1901:27:15Diplom
41JankeMaidoVendarioeuMM2001:27:23Diplom
42PaapUrselsuusahulludMM2101:27:29Diplom
44TameriTarviMM2301:27:36Diplom
43ValdmaaLauriSK ProrunnerMM2201:27:44Diplom
45SiimerMartinSK LiValMM45501:27:47Diplom
46SalusteCarryMM2401:28:35Diplom
47VelbaHilleviNN401:28:55Diplom
49RohelpuuEnnoVÕHMA SKMM45601:28:59Diplom
51PärnaKristjanMM2701:29:01Diplom
48KovadloKirillMM2501:29:03Diplom
50HeldeOskarMM2601:29:05Diplom
52DubrovskiJanTelia SKMM2801:29:20Diplom
53VafinRenatTreeningpartnerMM40801:29:25Diplom
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Diplom
70TaurDanelLos Toros SKMM401201:29:41Diplom
56RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3001:29:42Diplom
55SikkIvarMM2901:29:44Diplom
58ValterMarkoSK ProrunnerMM401001:29:45Diplom
60GoetschPeterMM3101:29:47Diplom
66PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM3601:29:47Diplom
64VainMathiasMM3401:29:48Diplom
57PalmAnne-LyNN40101:29:49Diplom
59VilsonHaroldMMN601:29:50Diplom
61BilozorKonstantinMM3201:29:52Diplom
63KoitSilverTreeningpartnerMM45701:29:57Diplom
62TaliTaaviLHVMM3301:29:58Diplom
65RaudseppStevenMM3501:30:04Diplom
67TikhovNikolaiMM55101:30:05Diplom
69KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM3701:30:09Diplom
72TavitsGaabrielMM45801:30:09Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.