Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1260PihoVeikoMM1260Diplom
236JürimaaMihkelMM12601:41:26Diplom
492KangurTanelMM23901:51:11Diplom
748OjasaarTaunoSimuna SKMM456701:59:25Diplom
1004PakasteAndriusMM38902:13:35Diplom
237ArumäeTauriTÜASKMM12701:41:23Diplom
493PuhkReneMM24001:51:24Diplom
1262PärnTaaviMM1262Diplom
238VälbaTarmokeremeisterMM50701:41:26Diplom
494ÕunLaasMM24101:51:34Diplom
239LainemäeRainerMM12801:41:11Diplom
751HinnSvenMM502702:00:08Diplom
1007TilkToomasMM4010902:13:09Diplom
1264SiilakAvoMM451264Diplom
240VärtonKristjanSK JooksupartnerMM403701:41:28Diplom
496RodionovVjatšeslavMM24201:51:43Diplom
1265ZakomoldinAleksandrMM1265Diplom
241TomsonTauriKJK VikeMMJ401:41:31Diplom
497ProkofjevAnatoliMM24301:51:43Diplom
753LillemäeHeikkiAsteraMM32702:00:12Diplom
242SaarLaurMyFitnessMM50801:41:37Diplom
498KungurVahurMM501601:52:01Diplom
754GanzaIlyaMM32802:00:17Diplom
1010NokkurLembitMM503202:13:28Diplom
1267TiiksaarAaroBE GroupMM1267Diplom
755MäeMartinSpordiseltsMM32902:00:05Diplom
1011OliinykMykhailoMM39002:13:36Diplom
244KaegasRaivoMM452501:41:31Diplom
756AlbreAtsMM33002:00:19Diplom
245KaegasMargusMM452601:41:30Diplom
501TanilasTaunoMM406801:51:58Diplom
757LesihhinRomanMotusMM456802:00:17Diplom
1013GibaievRuslanMM39102:13:37Diplom
246RoometHeikiMMN1201:41:26Diplom
502SalgadoDiegoMMN2501:51:45Diplom
247VahtraJanekMM403801:41:36Diplom
759KondKuidoMM456902:00:25Diplom
248RüütsaluRannoMM452701:41:06Diplom
504RonkToomasKolmeksMM454201:51:58Diplom
760TalviojaToomasMM502802:00:09Diplom
249OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452801:41:46Diplom
505HallimäeRainMM60401:51:56Diplom
761MägisooRainisRimikadMMJ902:00:18Diplom
1017KuurmannMadisMM39202:14:04Diplom
250LopsikPriitSwedbank SKMM12901:41:48Diplom
506KrüütsPriitSpartaMM24401:51:50Diplom
251VooglaineJarmoHeiko ja Madise jooksuklubiMM13001:41:53Diplom
507RandleppRainKaitseliidu Allohvitseride KoguMM24501:51:53Diplom
1019TeinbergMatiMM39302:14:12Diplom
252NaritsArkoMMJ501:41:33Diplom
508GolbergAndrusMM454301:52:01Diplom
764TambergTaunoMM33102:00:33Diplom
253KruupAivarMM13101:41:41Diplom
509ValdmaaRistoMM406901:52:06Diplom
765NõmmikRaivoNikeMM409602:00:17Diplom
510PukkJürgenMPA301:51:49Diplom
255RaudÜllarSwedbank SpordiklubiMM13201:42:04Diplom
511RabaMattiasMPA401:51:49Diplom
256OtsKaupo1 JVBMM13301:41:49Diplom
512RozhdestvenskiiArkadiiBrightSparkMM24601:51:39Diplom
768VälbaMeeliskeremeisterMPA1202:00:55Diplom
1024MuinasteRaimoMM39402:14:11Diplom
1JõesooArgoLäänemaa kergejõustiku klubi MM101:12:23Diplom
257NormaJoosepMM13401:41:57Diplom
2VinogradovYurisylviagatchinaruMM201:13:55Diplom
514LettKalleMM60501:52:13Diplom
770RemekMargusMM33202:01:10Diplom
3IvanovIvarMaratonsport OÜMM301:14:31Diplom
259BoveyPierre-AndreMM13501:42:05Diplom
4LillelaidTõnuSpartaMM401:14:34Diplom
516MittMargoMM24701:52:24Diplom
772FedoritšKristo1 JVBMM33302:00:36Diplom
1028ViimsaluAllarMM39502:14:40Diplom
5KošelevVjatšeslavMM45101:14:55Diplom
261KohaPriitMM403901:42:14Diplom
517RakverMartinMTÜ SpordiseltsMM24801:52:22Diplom
773NaelPaavowwwjookseeMM457002:00:36Diplom
6IlumäeIndrekTreeningpartner Diadora JooksutiimMM501:17:03Diplom
518DuboseDanielMM24901:52:04Diplom
1030JürisooToomasAnu JooksutrennidMM458402:14:43Diplom
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Diplom
263KaljumäeMartinMM13601:42:20Diplom
775JoostMadisMM33402:00:57Diplom
8KülmJürgenTreeningpartnerMMN101:19:02Diplom
264SoometsVeikoKiisid/LekkodMM13701:42:24Diplom
9KrushinEvgeniiSecond WindMM601:19:47Diplom
265TuttMarkoTreeningpartnerMM13801:42:36Diplom
521LillepõldRaunoStatistikaametMM25001:52:25Diplom
777RummMarkoSPORDIGUURUDMM33502:01:10Diplom
10VeilbergAgoKJK VikeMM50101:21:17Diplom
266LiisterJörgenMM13901:42:37Diplom
522UiboupinJanekMM407001:52:28Diplom
11KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:21:27Diplom
523EiroJariDICROMM407101:52:29Diplom
779PipenbergArlisMM33602:01:26Diplom
1035TammKairoToughWood Homes OÜMM39602:15:11Diplom
12MummIndrekMM45201:21:41Diplom
268LuikVahurA2K SpordiklubiMM14001:42:40Diplom
780KorasteljovMihhailMM457102:01:30Diplom
1036EinbaumPeeterMM4011002:15:00Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.