Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
615TormKarelMM28101:55:23Diplom
871SelgisRaimoMM35902:05:18Diplom
616TarassovRailiNN8501:55:25Diplom
1128PaalaroosViljarMM459002:23:06Diplom
105IvaskKristoMM5901:34:00Diplom
873ÕunapuuAnnikaNTA102:05:47Diplom
1129AnnikoReikoMM41502:22:55Diplom
362AitmanHannelyNN3401:46:40Diplom
1130ValnerViivikaNN25002:22:56Diplom
107TasaneRainMMJ101:34:12Diplom
875KivilaRitaNN403702:05:39Diplom
1131MironenkoNikolayMM41602:23:20Diplom
1132TrikJanekMM41702:23:45Diplom
1133TinnuriLiinaNN501702:23:40Diplom
110KelderAhtiMM401801:34:21Diplom
366LahtveeLauriMM19301:47:06Diplom
111KuznetsovNikolayMM55201:34:19Diplom
879ErsAlgerMM4010602:06:01Diplom
1135AmbosMargusMM4011402:24:09Diplom
112ÄrmUrmasMM50201:34:28Diplom
1136PortnovMaksimMM41802:23:59Diplom
881RohtmäePriitMM36002:05:49Diplom
1137LahtveeLeilaNN25202:24:08Diplom
114KulikovSergeiMM401901:34:29Diplom
370BeilmannRainerMM19601:47:34Diplom
882SeosToomasMM4010702:05:53Diplom
1138ArulaMadliNN25302:24:21Diplom
371WallaceVladyslavMMN1701:47:20Diplom
627SiilabergIndrekMM28501:56:12Diplom
1139JoasaarImbiNN55502:24:40Diplom
884MätlikMirjamNN403802:06:19Diplom
1141JegorovMirjamNN25402:24:41Diplom
118KokkKristoMM451401:34:39Diplom
374TammTaagoMM19801:47:42Diplom
630AdamsonAnetNN8601:56:32Diplom
886NaarisErkkiMM36102:06:29Diplom
119SumbergJanekMM402001:34:43Diplom
375KossinkovaKristinaNN3501:47:48Diplom
887RosentalJanneNN404002:06:16Diplom
1143TsilkeKellyNN25502:24:53Diplom
120KaldaKristjanMM6601:34:56Diplom
888VedlerAlgerMM503002:06:15Diplom
1144UlpusTriinuNN25602:24:53Diplom
121KozlovOlegMM6701:35:00Diplom
377WilsonStuartMM19901:47:33Diplom
633PootsikEgertMPA501:56:43Diplom
889PalmisteKerlyNN15002:06:16Diplom
1145PeepTiinaNN60702:25:24Diplom
122KarolinIndrekMM402101:34:59Diplom
378TennoKatrenaNN3701:47:59Diplom
890RussakAkoMPA1602:06:45Diplom
1146LaidvereMarikaNN25702:25:32Diplom
379PiilbergRaigoMM405301:47:57Diplom
635NiilsLauraNN8801:56:41Diplom
891TederIngaNN452002:06:48Diplom
686KoplisteRauno1 JALAVÄEBRIGAADMM30301:58:04Diplom
459KärvetTanel1 JALAVÄEBRIGAADMMN2101:50:15Diplom
1127OtsDeevi1 JALAVÄEBRIGAADNN404902:23:08Diplom
653KrummTanno1 JVBMMN2601:57:03Diplom
944UdeküllAndra1 JVBNN16802:08:48Diplom
440LilleojaKristo1 JVBMM22601:49:59Diplom
484PentAinar1 JVBMMN2401:50:58Diplom
256OtsKaupo1 JVBMM13301:41:49Diplom
772FedoritšKristo1 JVBMM33302:00:36Diplom
1046LiisterJan1 JVBMM4011102:15:47Diplom
281LeibenauMarko1 JVBMM404201:43:19Diplom
542MesiAndo1 JVBMM454701:53:10Diplom
328TaliMeelis1 JVBMM17401:44:39Diplom
840RaudsikRanno1 JVBMM34902:04:09Diplom
341VeberToomas1 JVBMM405001:46:09Diplom
365AaslaidRasmus1 JVBMM19201:47:14Diplom
126MeierArtur1JALAVÄEBRIGAADMMJ201:35:24Diplom
212KaburSander1JALAVÄEBRIGAADMM11501:40:24Diplom
215LagerestIngvar1JALAVÄEBRIGAADMM403401:40:17Diplom
839LudviMikk1JALAVÄEBRIGAADMMJ1002:04:18Diplom
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Diplom
373KreekAnnes1JALAVÄEBRIGAADMMN1801:47:21Diplom
714JärmannRain1Jalaväebrigaad ScPMM31201:58:49Diplom
648KiviloKaido2 jalaväebrigaadMM455601:56:44Diplom
737VuttVirgo2 jalaväebrigaadMM32401:59:28Diplom
571MaidlaMarke2 jalaväebrigaadNN7801:54:24Diplom
587KuraginValeri2 jalaväebrigaadMM407901:54:56Diplom
334TammKristo2 jalaväebrigaadMM404801:45:36Diplom
604NiiloTõnu2 jalaväebrigaadMM27501:55:02Diplom
398KirsmanUrmas200-gaMM20801:48:33Diplom
216ViruMarko200-gaMM11701:40:30Diplom
26TiitsRauno200-gaMM1201:24:08Diplom
1225BanMarina21ccNN29602:49:15Diplom
1111BanIštvan21ccMM41302:21:50Diplom
117PakkasArkko4TEAMSMM6501:34:40Diplom
922VillAnuA2K SpordiklubiNN452202:07:54Diplom
221TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM12001:40:46Diplom
268LuikVahurA2K SpordiklubiMM14001:42:40Diplom
529VillÜllarA2K SpordiklubiMM454401:52:53Diplom
910OttoHelenABB SpordiklubiNN15602:07:33Diplom
1178PadrikKatrinABB SpordiklubiNN27002:32:35Diplom
1217PalmisteTriinABB SpordiklubiNN28902:41:53Diplom
993NammKarmenABB SpordiklubiNN19602:12:52Diplom
745JegorovKristjanABB SpordiklubiMM32501:59:25Diplom
312OrrMarttiABB SpordiklubiMM16301:44:32Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.