Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
877KitvelOlevSaku SuusaklubiMM4010502:05:48Diplom
190MartinsonRaidoMM10601:39:22Diplom
734PeetsoMoonikaNN10601:59:46Diplom
879ErsAlgerMM4010602:06:01Diplom
193VahtraMärtMM10701:39:01Diplom
741KliimannHelinK-PrintNN10701:59:40Diplom
882SeosToomasMM4010702:05:53Diplom
942RumpToomasMM4010802:08:48Diplom
194KaislaTarmoMM10801:39:12Diplom
746SinisaluBirgitNN10801:59:37Diplom
196KangroDanelSK ProrunnerMM10901:39:19Diplom
749AavikHelinaNN10901:59:35Diplom
1007TilkToomasMM4010902:13:09Diplom
199KaaslaKasparHaanja RattaklubiMM11001:39:31Diplom
752HeinsaarHeidiKL Rapla Malev/ PPANN11002:00:25Diplom
1036EinbaumPeeterMM4011002:15:00Diplom
204TiidemannMikkSK FortunaMM11101:39:49Diplom
758VirkalaMari-LiisNN11102:00:23Diplom
1046LiisterJan1 JVBMM4011102:15:47Diplom
205GussevRainPäästeametMM11201:39:56Diplom
763AdamsonAnniElujooksNN11202:00:33Diplom
1062IlvesUrmoMM4011202:17:53Diplom
206KoitneKaarelMM11301:39:40Diplom
766KallasLauraNN11302:00:31Diplom
1088LippaIndrekMM4011302:20:08Diplom
207TammikTaavetMM11401:39:53Diplom
767MällasMariaNN11402:00:24Diplom
1135AmbosMargusMM4011402:24:09Diplom
1160LellAlariNikeMM4011502:27:20Diplom
212KaburSander1JALAVÄEBRIGAADMM11501:40:24Diplom
771KipperViigiNN11502:01:06Diplom
1183AugMarkoMM4011602:33:39Diplom
213LäänemetsLaurMM11601:40:29Diplom
776OrgMoonikaTelia SKNN11602:01:04Diplom
1237MeigoMarkoMM4011702:56:14Diplom
216ViruMarko200-gaMM11701:40:30Diplom
778MaasaluLauraSpordiseltsNN11702:01:25Diplom
218MartmaaFredMM11801:40:09Diplom
784RomanovaOlgasylviagatchinaruNN11802:01:12Diplom
220ToškaJanošI Love Running TallinnMM11901:40:37Diplom
786AasamäeEvelinNN11902:01:34Diplom
221TarvisAnnoA2K SpordiklubiMM12001:40:46Diplom
788LoodPiretNN12002:01:29Diplom
226TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM12101:41:09Diplom
789TasaneMariNN12102:01:46Diplom
230SalkMargusMM12201:41:01Diplom
792PaapsiKeiuNN12202:01:40Diplom
232KornõševMihhailSpordiseltsMM12301:40:46Diplom
794TuulingMelissaNN12302:01:38Diplom
233IlpTaaviPlaytechMM12401:41:01Diplom
801KalbusSirliNN12402:02:43Diplom
235EglitOliverLiVal SportMM12501:41:27Diplom
802KelderIvikaNN12502:03:00Diplom
236JürimaaMihkelMM12601:41:26Diplom
803PilvAirikaNN12602:02:49Diplom
237ArumäeTauriTÜASKMM12701:41:23Diplom
807LaagerMailySPORDIGUURUDNN12702:02:44Diplom
239LainemäeRainerMM12801:41:11Diplom
808VaarpuMaryNN12802:03:03Diplom
250LopsikPriitSwedbank SKMM12901:41:48Diplom
810ArnekAdeeleSportlandNN12902:02:39Diplom
251VooglaineJarmoHeiko ja Madise jooksuklubiMM13001:41:53Diplom
814MännilAnniNN13002:03:21Diplom
253KruupAivarMM13101:41:41Diplom
816KirillovaJelenaNN13102:03:15Diplom
255RaudÜllarSwedbank SpordiklubiMM13201:42:04Diplom
818PütsepMaarjaNN13202:03:02Diplom
256OtsKaupo1 JVBMM13301:41:49Diplom
820VerstInge-LiisNN13302:03:47Diplom
257NormaJoosepMM13401:41:57Diplom
821TirmasteKerstiNN13402:03:28Diplom
259BoveyPierre-AndreMM13501:42:05Diplom
827NiinepuuEppW3 9PXNN13502:03:23Diplom
263KaljumäeMartinMM13601:42:20Diplom
831MadissonJekaterinaTelia SKNN13602:04:19Diplom
264SoometsVeikoKiisid/LekkodMM13701:42:24Diplom
832AusmeesEvelinSwedbank Spordiklubi MTÜNN13702:04:13Diplom
265TuttMarkoTreeningpartnerMM13801:42:36Diplom
841MõikCaisa-MeriliNN13802:04:31Diplom
266LiisterJörgenMM13901:42:37Diplom
845KõivikKlaarikaValio Eesti ASNN13902:04:24Diplom
268LuikVahurA2K SpordiklubiMM14001:42:40Diplom
850JõuluAnuTurba Running ClubNN14002:04:33Diplom
271SerovAlekseyMM14101:42:29Diplom
855ZalevskajaEmmaNN14102:04:38Diplom
277MikkMarkoMM14201:43:09Diplom
857RaudmetsLiisaMedemis OÜNN14202:04:58Diplom
279SitsSiimMM14301:42:44Diplom
863RääbusMarjuNN14302:05:15Diplom
280ReinumägiMadisMM14401:43:05Diplom
864NokkurKadriNN14402:04:49Diplom
283LeemetsKristoMM14501:43:20Diplom
865VäliMirjamNN14502:04:51Diplom
284TähesteTanelSpordiklubi MetsasõbradMM14601:43:23Diplom
869TõniseHelisJungent Estonia OÜNN14602:05:00Diplom
286TruijaKimThaya Shop&SalonMM14701:43:32Diplom
876LoginovaJuliaI Love Running TallinnNN14702:05:43Diplom
287RebaneRaitMM14801:43:06Diplom
878VaksKristiEesti Energia SpordiklubiNN14802:05:46Diplom
288TänavMarkoDomus KinnisvaraMM14901:43:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.