Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1162MauerTiitMM459202:27:58Diplom
834MeeritsMihkelUP SportMM34802:04:16Diplom
126MeierArtur1JALAVÄEBRIGAADMMJ201:35:24Diplom
1039MeiesaarLindaViljandi SõudeklubiNN501102:15:11Diplom
1237MeigoMarkoMM4011702:56:14Diplom
1257MeimerKristinNN1257Diplom
385MeitusRaivoSK ProrunnerMM501001:48:01Diplom
1059MelnikovKirillMM503302:05:43Diplom
223MeltsTeedoSparta SKMM452401:40:41Diplom
962MeresmaaErleNN17902:10:12Diplom
485MeresmäeEduardMM454101:51:24Diplom
691MesiRitaNN9901:58:28Diplom
542MesiAndo1 JVBMM454701:53:10Diplom
127MetsRandelExteryMM6901:35:05Diplom
1215MetsSteweMM43202:42:03Diplom
446MeyTeaSK ProrunnerNN401201:49:53Diplom
222MichelsonMariaPERSONAL RUNNINGNN1401:40:44Diplom
176MikhailovDmitriiDynamoMM402701:38:07Diplom
290MikhaylovEvgenySosnovkaMM15101:43:34Diplom
277MikkMarkoMM14201:43:09Diplom
829MikkelsaarMartMM551402:03:44Diplom
905MikkerTaaviMM36702:06:54Diplom
585MiksonValentinMM551101:54:25Diplom
977MillerKaiNN18702:11:01Diplom
133MillingMartinSwedbank SpordiklubiMM7301:35:37Diplom
1131MironenkoNikolayMM41602:23:20Diplom
441MironovMargusSpordiklubi A2KMM453901:49:47Diplom
516MittMargoMM24701:52:24Diplom
37MõekEgonMM40601:26:11Diplom
841MõikCaisa-MeriliNN13802:04:31Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
1259MölderMaieMM1259Diplom
836MölderIvoMM457602:04:07Diplom
1099MölderKristiinaSelverNN23802:20:43Diplom
89MölderTaunoPalmakoMM4801:32:23Diplom
476MõndreskuJanekMM406501:51:04Diplom
659MõnisteTiinaSpordiseltsNN9301:58:03Diplom
956MoonesTauriMM37802:09:48Diplom
680MooratsMartaNN9701:57:53Diplom
1186MõttusOlavHeiko ja Madise jooksuklubiMM42402:33:38Diplom
1187MõttusMarieHeiko ja Madise jooksuklubiNN27502:33:37Diplom
490MõttusKaupoDomus KinnisvaraMM406701:51:41Diplom
572MõttusMaidoMM26301:54:20Diplom
1024MuinasteRaimoMM39402:14:11Diplom
305MuldHelariNordecon ASMM16001:44:30Diplom
1061MullaKajask G4SNN501202:17:40Diplom
12MummIndrekMM45201:21:41Diplom
582MummKadriNN45901:54:48Diplom
906MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM601202:07:19Diplom
1056MünterIraKiltsi TööjõureservidNN55402:17:08Diplom
201MürkMerlinSK ProrunnerNN1301:39:26Diplom
25MuromägiAvoRaintree Estonia OÜMM1101:24:00Diplom
599MüttMeelisMM27301:54:52Diplom
825MuugJaakMM457402:03:32Diplom
950MuugaKätlinValio Eesti ASNN17202:09:03Diplom
254MüürMaretMTÜ SpordiseltsNN1801:42:05Diplom
299MüürJanarPPAMM15701:43:54Diplom
472MüürseppAndresMM23401:51:04Diplom
372MyullerAlexanderSecond WindMM19701:47:27Diplom
1161NäärAnnikaNN26402:27:15Diplom
886NaarisErkkiMM36102:06:29Diplom
773NaelPaavowwwjookseeMM457002:00:36Diplom
948NäkkArgoMM458202:09:07Diplom
993NammKarmenABB SpordiklubiNN19602:12:52Diplom
564NappNelliIf KindlustusNN7701:53:57Diplom
229NärepPiretNN1701:40:46Diplom
252NaritsArkoMMJ501:41:33Diplom
588NaukaRagnarBestway Grupp OÜMM26801:55:06Diplom
815NeerotVirveViljandi SõudeklubiNN50702:03:03Diplom
961NeidraKristiNN17802:10:19Diplom
992NeidreAntonStora Enso TerviseklubiMM38502:11:52Diplom
610NettanPauliinePioneeripataljonNN8401:55:56Diplom
607NiidumaaAnniSaint Gobain Glass Estonia SENN8301:55:11Diplom
604NiiloTõnu2 jalaväebrigaadMM27501:55:02Diplom
635NiilsLauraNN8801:56:41Diplom
827NiinepuuEppW3 9PXNN13502:03:23Diplom
477NikolaevEugeneMM23601:51:05Diplom
852NikolajevDmitriMM4010302:04:52Diplom
683NõgesMihkelRunwiseMM409101:58:13Diplom
1010NokkurLembitMM503202:13:28Diplom
864NokkurKadriNN14402:04:49Diplom
344NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM55501:46:17Diplom
81NõmmMardenCoop FinantsMM4301:31:23Diplom
1126NõmmeSanderMM41402:22:40Diplom
765NõmmikRaivoNikeMM409602:00:17Diplom
689NõmmisteSulevsuusahulludMM456101:58:07Diplom
932NoormaaIrmenNN16302:08:52Diplom
1173NoorväliUrsulaSK JooksupartnerNN405402:30:52Diplom
257NormaJoosepMM13401:41:57Diplom
217NõukasJonasMM452301:40:33Diplom
130NugaSilverMM7101:34:53Diplom
100NugaAhtiMM5501:33:24Diplom
169NurkKristiinaTreeningpartnerNN40201:37:50Diplom
339NurkKairiNN3101:45:37Diplom
537NurmikAndrusTelia SKMM501901:53:04Diplom
986OagoReinoMM38402:11:49Diplom
1228ObergMari-LiisSpordiseltsNN29802:51:38Diplom
166ÕismaaRaunoMTA SKMM9301:37:47Diplom
515ÕispuuKajaNN401801:52:14Diplom
1077OjaMariaNordea SpordiklubiNN22902:18:59Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.