Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
375KossinkovaKristinaNN3501:47:48Diplom
1015LangiKristineNN20502:14:22Diplom
382KamdronKristjanMM20201:48:08Diplom
682MaasaluKristjanMM30101:58:33Diplom
174LeimannKristjanMM9601:38:05Diplom
226TammsaarKristjanSaint Gobain Glass Estonia SEMM12101:41:09Diplom
745JegorovKristjanABB SpordiklubiMM32501:59:25Diplom
240VärtonKristjanSK JooksupartnerMM403701:41:28Diplom
533ÖöpikKristjanMM25201:53:12Diplom
1052PetersonKristjanStaabi-ja sidepataljonMM39902:16:28Diplom
303TulpKristjanTreeningpartnerMM15801:44:29Diplom
51PärnaKristjanMM2701:29:01Diplom
322LukkKristjanPolitsei- ja PiirivalveametMM16901:44:45Diplom
74KokkKristjanSWEDBANK / SPARTAMM4001:30:43Diplom
120KaldaKristjanMM6601:34:56Diplom
440LilleojaKristo1 JVBMM22601:49:59Diplom
994JürgensonKristoMM38602:12:20Diplom
772FedoritšKristo1 JVBMM33302:00:36Diplom
283LeemetsKristoMM14501:43:20Diplom
69KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM3701:30:09Diplom
334TammKristo2 jalaväebrigaadMM404801:45:36Diplom
105IvaskKristoMM5901:34:00Diplom
118KokkKristoMM451401:34:39Diplom
988ŠljapnikovaKseniaNN19302:12:37Diplom
759KondKuidoMM456902:00:25Diplom
860KõivKuldarMM35602:04:48Diplom
316HuntKülliNN2701:44:44Diplom
872TulvikKülliRKIKNN451802:05:35Diplom
641KlaasKunnarMM28901:56:52Diplom
483KuuderKunnarPPAMM23801:51:20Diplom
494ÕunLaasMM24101:51:34Diplom
989VähiLagleNN404302:12:20Diplom
1263SammelsaarLagleErgoNN1263Diplom
1048AruvelLaidiNN21702:15:36Diplom
213LäänemetsLaurMM11601:40:29Diplom
242SaarLaurMyFitnessMM50801:41:37Diplom
766KallasLauraNN11302:00:31Diplom
778MaasaluLauraSpordiseltsNN11702:01:25Diplom
590KoppasLauraPärnu HaiglaNN8001:55:04Diplom
635NiilsLauraNN8801:56:41Diplom
32LoodsaluLauriPPA jooksuklubi / TreeningpartnerMM1501:25:22Diplom
296MändLauriMM15501:43:44Diplom
43ValdmaaLauriSK ProrunnerMM2201:27:44Diplom
817ValkLauriMM34702:03:17Diplom
366LahtveeLauriMM19301:47:06Diplom
1107AvangoLeaNN501402:21:28Diplom
1154LaulLehoMM41902:26:36Diplom
148LajaLehoSK JooksupartnerMM451601:36:23Diplom
1137LahtveeLeilaNN25202:24:08Diplom
1010NokkurLembitMM503202:13:28Diplom
1203VeskiLiaNN55602:38:52Diplom
1054VatsarLiiliTÜASK FitnessklubiNN22002:17:14Diplom
1251KeskülaLiiliaNN501251Diplom
1180ToompuuLiinaNN27102:33:13Diplom
425KiviLiinaSK JooksupartnerNN4801:49:31Diplom
1229TõnneLiinaNN405602:52:05Diplom
1133TinnuriLiinaNN501702:23:40Diplom
1269UuskülaLiisMännikumäe NN1269Diplom
481RaudkeppLiisaTelia SKNN5901:51:07Diplom
857RaudmetsLiisaMedemis OÜNN14202:04:58Diplom
1219PreedinLiisiNN29102:43:23Diplom
1039MeiesaarLindaViljandi SõudeklubiNN501102:15:11Diplom
785GetmanLjudmillaJK StartNN60302:01:40Diplom
921BelousLolaSK Prorunner /SA Jõgeva HaiglaNN50802:08:20Diplom
929IchetovkinaLudmillaAkronNN60402:08:23Diplom
278MärssLyAltmõisa külalistemajaNN40601:42:50Diplom
634TammMaaliVirudent HambaraviNN8701:56:18Diplom
1069KelderMaarikaNN453502:18:26Diplom
818PütsepMaarjaNN13202:03:02Diplom
401HeliMadisLHVMM20901:47:59Diplom
152LoitMadisMM8701:36:47Diplom
1017KuurmannMadisMM39202:14:04Diplom
775JoostMadisMM33402:00:57Diplom
280ReinumägiMadisMM14401:43:05Diplom
95SaadikMadisMM5301:32:53Diplom
538AllikmäeMadliTallinnStrongNN7101:53:19Diplom
1138ArulaMadliNN25302:24:21Diplom
469SuurMaichlNN401501:50:28Diplom
41JankeMaidoVendarioeuMM2001:27:23Diplom
572MõttusMaidoMM26301:54:20Diplom
662PihlMaieNN451101:57:41Diplom
1259MölderMaieMM1259Diplom
804AlaotsMaieNN50602:02:45Diplom
309MäeMaieNN2501:44:32Diplom
258VaiklaMaigiSK ProrunnerNN40401:42:04Diplom
1026AntonsMailiAmbla SKNN452902:14:41Diplom
1181TohvMailoNN27202:33:11Diplom
807LaagerMailySPORDIGUURUDNN12702:02:44Diplom
647PukkMairoMM408501:56:51Diplom
706HirmoMairoMM30801:58:49Diplom
637KaaverMaitMM28701:56:32Diplom
1171LauriMaitMM42202:30:21Diplom
595MarttilaMaitSK ProrunnerMM27101:55:16Diplom
419TrofimovMaksimMERUNMM405801:48:41Diplom
470PavlovMaksimLayerproMM23301:50:44Diplom
858PavljukovMaksimI Love Running TallinnMM35402:04:39Diplom
361SotinMaksimSpordiklubi KibuvitsMM18901:46:49Diplom
1136PortnovMaksimMM41802:23:59Diplom
847OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM4010202:04:45Diplom
81NõmmMardenCoop FinantsMM4301:31:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.