Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
568SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM407701:53:59Diplom
856KuzminAlexeyMM457702:04:34Diplom
139TepaskindMihkelMM7801:35:46Diplom
571MaidlaMarke2 jalaväebrigaadNN7801:54:24Diplom
574ZaletajevToomasMM407801:54:14Diplom
868TopsAndriMM457802:05:10Diplom
140VospertHenrikMM7901:35:58Diplom
915KukkKalleMM457902:07:11Diplom
580SuvorovaAnnaNN7901:54:31Diplom
587KuraginValeri2 jalaväebrigaadMM407901:54:56Diplom
142PisaMatiMM8001:35:56Diplom
920PähklamäeViktorWürthMM458002:07:30Diplom
590KoppasLauraPärnu HaiglaNN8001:55:04Diplom
593EngelMargoSK ProrunnerMM408001:55:02Diplom
143ZhingelDmitryMM8101:36:08Diplom
940KollomSanderMM458102:08:53Diplom
596HelmMargusMM408101:55:01Diplom
597AltosaarPiretTreeningpartnerNN8101:55:21Diplom
144KrilovsRingoWürthMM8201:36:15Diplom
948NäkkArgoMM458202:09:07Diplom
601Leidas-MeeritsJaanaUP SportNN8201:55:26Diplom
612KoggerToomasMM408201:55:33Diplom
145RaadomArnoEesti Energia SpordiklubiMM8301:36:07Diplom
953MänniKaidoMM458302:09:26Diplom
607NiidumaaAnniSaint Gobain Glass Estonia SENN8301:55:11Diplom
618PelloIvarSky PlusMM408301:56:08Diplom
146AhtijainenRistoMM8401:36:14Diplom
1030JürisooToomasAnu JooksutrennidMM458402:14:43Diplom
610NettanPauliinePioneeripataljonNN8401:55:56Diplom
620TreesMargusHAT-AutoMM408401:56:17Diplom
647PukkMairoMM408501:56:51Diplom
149TähepõldMargusMKM JooksuklubiMM8501:36:32Diplom
1073TeeväliToomasMM458502:18:24Diplom
616TarassovRailiNN8501:55:25Diplom
661HiobPriitMM408601:58:04Diplom
151MällMärtSK JooksupartnerMM8601:36:41Diplom
1081RääbisAinMM458602:19:17Diplom
630AdamsonAnetNN8601:56:32Diplom
152LoitMadisMM8701:36:47Diplom
667VallimäeValmarMM408701:57:39Diplom
1112SuurArviMM458702:22:03Diplom
634TammMaaliVirudent HambaraviNN8701:56:18Diplom
153SäärHarryMM8801:36:57Diplom
674AndressonAiretG4S SKMM408801:58:04Diplom
1122KonsinJaanMM458802:22:24Diplom
635NiilsLauraNN8801:56:41Diplom
636PeetsaluMarinaNN8901:56:42Diplom
160SepnikAinarAruut OÜMM8901:37:18Diplom
675KeppKaidoMM408901:58:00Diplom
1125RullAloMM458902:22:34Diplom
638HelekiviKristiNN9001:56:32Diplom
161KukkKasparMM9001:37:24Diplom
681KinNikolaiEesti Raudtee SpordiklubiMM409001:58:28Diplom
1128PaalaroosViljarMM459002:23:06Diplom
644TuvikeErikaNN9101:56:34Diplom
1157KäguKaidoOÜ MetekMM459102:26:57Diplom
162TuiskTaaviMM9101:37:17Diplom
683NõgesMihkelRunwiseMM409101:58:13Diplom
1162MauerTiitMM459202:27:58Diplom
656JaansonJanaNN9201:57:57Diplom
165LiivandiEeroMM9201:37:30Diplom
698PobbulJanekMM409201:58:20Diplom
659MõnisteTiinaSpordiseltsNN9301:58:03Diplom
166ÕismaaRaunoMTA SKMM9301:37:47Diplom
715SärgAllanMM409301:58:52Diplom
660AlbinssonHeidiNN9401:57:27Diplom
168ToomingMarkoMM9401:37:52Diplom
733ArendiAndresMM409401:59:25Diplom
670RüütelEloNN9501:57:58Diplom
170ReinsaluRainEesti Energia SpordiklubiMM9501:37:30Diplom
738TrallmannTaunoSK JooksupartnerMM409501:59:22Diplom
678SchuttingAnniNN9601:57:55Diplom
174LeimannKristjanMM9601:38:05Diplom
765NõmmikRaivoNikeMM409602:00:17Diplom
680MooratsMartaNN9701:57:53Diplom
175TammesaluRaulLingvistMM9701:38:07Diplom
783TregubovJüriMM409702:01:33Diplom
688RoosCandelaNN9801:58:39Diplom
177BogoljubovMarkoMM9801:38:25Diplom
791PosatetskiSergeiMM409802:01:46Diplom
178AndreevAnatoliyRunLepraRunMM9901:38:12Diplom
691MesiRitaNN9901:58:28Diplom
793ZaporozhtcevAlekseisylviagatchinaruMM409902:01:42Diplom
180LõbuHendrikMM10001:38:21Diplom
694AnnukAveNN10001:58:16Diplom
797SoomreRandoMM4010002:02:17Diplom
183WebbConnorMM10101:38:24Diplom
705TruuElizabethNN10101:58:41Diplom
805RoognaMihkelEurofasteners OÜMM4010102:02:58Diplom
185EinasteTanelMM10201:38:55Diplom
709TruuKarinLuik Triplets Running ClubNN10201:58:43Diplom
847OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM4010202:04:45Diplom
186PihlAtsMM10301:38:53Diplom
711LuhametsChristinaVytautasNN10301:59:13Diplom
852NikolajevDmitriMM4010302:04:52Diplom
187VälbaTarvoDHL Estonia ASMM10401:38:51Diplom
721PärtelKärtNN10401:59:11Diplom
867LuhariMartMM4010402:04:55Diplom
189PartsMargusViking Line EestiMM10501:39:18Diplom
727PavlenkovaJanaNN10501:59:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.