Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
203KreekEvertMM452201:39:46Diplom
464TalvikMartinMMN2201:50:45Diplom
275LasnKristiSK JooksupartnerNN2201:42:21Diplom
43ValdmaaLauriSK ProrunnerMM2201:27:44Diplom
603BondarenkovAlekseySylviaMM502201:55:27Diplom
131KalausHargoMM402301:35:26Diplom
651KülljastinenKristiNN402301:57:11Diplom
931SanglaKarinNN452302:08:51Diplom
467PeetsoVaidoHAVI Logistics OÜMMN2301:51:08Diplom
217NõukasJonasMM452301:40:33Diplom
297BeljantsevaJelenaNN2301:43:46Diplom
44TameriTarviMM2301:27:36Diplom
609TellingUrmasMM502301:55:45Diplom
154KottisseReneMM402401:36:53Diplom
672PõderSiljaNN402401:58:15Diplom
964PajulaHeiviNN452402:10:33Diplom
223MeltsTeedoSparta SKMM452401:40:41Diplom
484PentAinar1 JVBMMN2401:50:58Diplom
46SalusteCarryMM2401:28:35Diplom
306KaidmeEliseNN2401:44:20Diplom
629TellingJuhanJK HermesMM502401:56:36Diplom
163SkrjabinMihhailI Love Running TallinnMM402501:37:20Diplom
685MardlaRiinaKolmeksNN402501:58:27Diplom
690MaineMatiMM502501:58:14Diplom
967TreierKaiNN452502:10:43Diplom
244KaegasRaivoMM452501:41:31Diplom
502SalgadoDiegoMMN2501:51:45Diplom
48KovadloKirillMM2501:29:03Diplom
309MäeMaieNN2501:44:32Diplom
653KrummTanno1 JVBMMN2601:57:03Diplom
171SaarJüriProrunnerMM402601:37:42Diplom
693RadikKärtJane Salumäe MaratonikoolNN402601:58:40Diplom
719MatveevNikolaiMM502601:59:02Diplom
983PüssAiriNN452602:11:39Diplom
245KaegasMargusMM452601:41:30Diplom
50HeldeOskarMM2601:29:05Diplom
314VälinurmTriinNN2601:44:44Diplom
176MikhailovDmitriiDynamoMM402701:38:07Diplom
703VähiKarinSPORDIGUURUDNN402701:58:46Diplom
997SabolotniPilleNN452702:13:03Diplom
751HinnSvenMM502702:00:08Diplom
248RüütsaluRannoMM452701:41:06Diplom
51PärnaKristjanMM2701:29:01Diplom
822LeeGenSK Vanad OlümpiaaladMMN2702:03:38Diplom
316HuntKülliNN2701:44:44Diplom
179KallasUiboMM402801:38:10Diplom
704ViitakHelleSK Prorunner/ SA Jõgeva HaiglaNN402801:58:55Diplom
760TalviojaToomasMM502802:00:09Diplom
249OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452801:41:46Diplom
1023KaasikKairitNN452802:14:44Diplom
52DubrovskiJanTelia SKMM2801:29:20Diplom
826KuusikKauteMMN2802:03:51Diplom
321AnnukMerikeneProrunnerNN2801:44:56Diplom
904SirpMärtenMMN2902:07:16Diplom
182TopsRainerSK Los TorosMM402901:38:48Diplom
725Sild-NeemeEikeNN402901:59:05Diplom
1026AntonsMailiAmbla SKNN452902:14:41Diplom
270HillepEinarJustiitsministeeriumMM452901:42:34Diplom
812OpermannValeriMM502902:03:09Diplom
55SikkIvarMM2901:29:44Diplom
330TerroEvelinNN2901:45:22Diplom
914KingJanekMMN3002:07:39Diplom
184VeselovAntonMM403001:38:15Diplom
743PerfiljevaOlgaNN403001:59:16Diplom
274KoorUrmasMM453001:42:50Diplom
1042ValkKaijaTelia SKNN453002:15:37Diplom
56RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3001:29:42Diplom
337RiipusIngridNN3001:45:49Diplom
888VedlerAlgerMM503002:06:15Diplom
909LodeAvoMM503102:07:10Diplom
192VeeroosErkiMM403101:38:59Diplom
996KaasikIndrekOriflameMMN3102:12:47Diplom
744LääneEvelyValio Eesti ASNN403101:59:46Diplom
1043SildSoileNN453102:15:14Diplom
311UleksinJaakMM453101:44:10Diplom
60GoetschPeterMM3101:29:47Diplom
339NurkKairiNN3101:45:37Diplom
1190GreppKarlMMN3202:34:33Diplom
208LehtmetsSvenMM403201:39:53Diplom
1010NokkurLembitMM503202:13:28Diplom
1050EerikHeliNN453202:16:18Diplom
798JuknaiteIviPaide JooksusõbradNN403202:02:37Diplom
61BilozorKonstantinMM3201:29:52Diplom
317PärnassaluToomasTäppsportlasedMM453201:44:51Diplom
357IvanovKatriinJooksupartnerNN3201:46:38Diplom
211EralaRannoMM403301:40:06Diplom
1059MelnikovKirillMM503302:05:43Diplom
1063TammistuRiinaRimi Eesti Food ASNN453302:17:29Diplom
819KruusmannIngridSK ProRunner/Tallinn Airport GHNN403302:03:33Diplom
62TaliTaaviLHVMM3301:29:58Diplom
329OrgusaarMärtMM453301:45:11Diplom
359RandviirKristiinaNN3301:46:55Diplom
215LagerestIngvar1JALAVÄEBRIGAADMM403401:40:17Diplom
1065KäoReenaNN453402:17:52Diplom
824BedritMariaNN403402:03:22Diplom
64VainMathiasMM3401:29:48Diplom
343PõderValdoPPA jooksuklubiMM453401:46:14Diplom
1120LiivDaimarLiivide SKMM503402:22:12Diplom
362AitmanHannelyNN3401:46:40Diplom
1152AinloSulevMM503502:26:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.