Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
927ZaguraVassiliMM601302:08:28Diplom
1189AlleKristiNNN1302:34:33Diplom
426SemenovSergeySylviaMM501301:49:19Diplom
447PaduMareFB JooksmineNN401301:50:06Diplom
201MürkMerlinSK ProrunnerNN1301:39:26Diplom
720KarumaaHeneNN451301:59:32Diplom
732RaudseppAivarKaitseliitMM551301:59:06Diplom
28KallakasUrmoSpartaMM1301:24:33Diplom
292PiiskoppelKauriMMN1301:43:48Diplom
838SikkarMikkMPA1302:04:03Diplom
80KuningasAndresMM401301:31:12Diplom
1104SokkJelenaNN501302:21:09Diplom
102TuubelPriitMM451301:32:58Diplom
1201PõdraAliceNNN1402:37:38Diplom
456LorviUrmasHomeMM501401:50:22Diplom
466KindlamJaanikaTelia SKNN401401:50:41Diplom
222MichelsonMariaPERSONAL RUNNINGNN1401:40:44Diplom
750JaanusteAnzelikaNN451401:59:58Diplom
29HellermaAndresHead InimesedMM1401:24:51Diplom
301AavikRobertMMN1401:43:56Diplom
829MikkelsaarMartMM551402:03:44Diplom
851OttRemiMPA1402:04:54Diplom
1107AvangoLeaNN501402:21:28Diplom
84PetristsevVitaliABB SpordiklubiMM401401:31:45Diplom
118KokkKristoMM451401:34:39Diplom
1227AkulitšKristiinaNNN1502:51:24Diplom
469SuurMaichlNN401501:50:28Diplom
225BuddellRiinNN1501:40:40Diplom
486LaimetsToomasMM501501:51:29Diplom
769HennoKaieSaint Gobain Glass Estonia SENN451502:01:00Diplom
32LoodsaluLauriPPA jooksuklubi / TreeningpartnerMM1501:25:22Diplom
1108TobiasEveTrismileNN501502:21:38Diplom
853KubiliusKevinPärnu Kalevi SpordikoolMPA1502:05:06Diplom
346WalkerAshleighMMN1501:45:59Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
874HennoTannarSaint Gobain Glass Estonia SEMM551502:05:57Diplom
123LehtlaReigoSAKU MARATONMM451501:35:13Diplom
894PaabstelJuhanMM551602:06:50Diplom
148LajaLehoSK JooksupartnerMM451601:36:23Diplom
471KadakTiinaAnu JooksutrennidNN401601:50:44Diplom
227PihelgasKerttuNN1601:41:14Diplom
498KungurVahurMM501601:52:01Diplom
35JuhkovJanarTreeningpartnerMM1601:25:48Diplom
809DankevitšNataljaI Love Running TallinnNN451602:02:51Diplom
349PungasStenver KrisSPORTLAND TEAMMMN1601:46:25Diplom
1121AngaKristaRakvere HaiglaNN501602:22:41Diplom
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Diplom
890RussakAkoMPA1602:06:45Diplom
158PetrovDmitriiMM451701:37:10Diplom
949LimmerAilarMM551702:09:04Diplom
229NärepPiretNN1701:40:46Diplom
1002AltmetsAhtoMPA1702:12:49Diplom
495LoigoSirleTreeningpartnerNN401701:51:49Diplom
525TruutsUrmasMM501701:52:20Diplom
36ReimetsRamonMM1701:26:08Diplom
835ErmEveliineNN451702:04:21Diplom
109KäärdJanekElujooksMM401701:34:17Diplom
1133TinnuriLiinaNN501702:23:40Diplom
371WallaceVladyslavMMN1701:47:20Diplom
1151EveSkoglundNN501802:26:42Diplom
1164KirsipuuJaanRR SuusaklubiMPA1802:27:52Diplom
164VoltIvoMM451801:37:34Diplom
987VeskiToivoMM551802:12:24Diplom
254MüürMaretMTÜ SpordiseltsNN1801:42:05Diplom
515ÕispuuKajaNN401801:52:14Diplom
527KarussaarKaidoMM501801:52:38Diplom
38SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM1801:26:34Diplom
872TulvikKülliRKIKNN451802:05:35Diplom
110KelderAhtiMM401801:34:21Diplom
373KreekAnnes1JALAVÄEBRIGAADMMN1801:47:21Diplom
1165PärnaPille-KadriMTÜ Spordiselts/Selver ASNN501902:28:11Diplom
399BlackmoreWillMMN1901:48:03Diplom
167KangurRaulOrienteerumisklubi PEKOMM451901:37:55Diplom
1200TammTiitMM551902:37:20Diplom
260MägiPiretNN1901:42:00Diplom
537NurmikAndrusTelia SKMM501901:53:04Diplom
548RändurMargitNN401901:53:06Diplom
40TjuškaViktorMM1901:27:15Diplom
114KulikovSergeiMM401901:34:29Diplom
883KrullAnneTartu KHKNN451902:06:29Diplom
1175PrantsJelenaVõru suusaklubiNN502002:31:56Diplom
173HydeMatthewMM452001:37:53Diplom
454HeinroosTarvoMMN2001:49:44Diplom
262VälimetsAnneNN2001:42:10Diplom
41JankeMaidoVendarioeuMM2001:27:23Diplom
576EkholmElmarMM502001:54:36Diplom
617LinkmannAnnelySky PlusNN402001:56:07Diplom
119SumbergJanekMM402001:34:43Diplom
891TederIngaNN452002:06:48Diplom
911JankeSigridVendarioeuNN452102:07:16Diplom
188LillmetsÜllarMM452101:39:06Diplom
459KärvetTanel1 JALAVÄEBRIGAADMMN2101:50:15Diplom
267ShevchenkoOksanaNN2101:42:38Diplom
42PaapUrselsuusahulludMM2101:27:29Diplom
583UusmaAndresMKM JooksuklubiMM502101:54:54Diplom
621PõderMargeSpartaNN402101:56:05Diplom
122KarolinIndrekMM402101:34:59Diplom
125VeedlaSvenkoopiatehasMM402201:35:20Diplom
645TammSiiriHarviker OÜNN402201:57:05Diplom
922VillAnuA2K SpordiklubiNN452202:07:54Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.