Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
74KokkKristjanSWEDBANK / SPARTAMM4001:30:43Diplom
586PrantsusViljoVÕHMA SKMM455001:54:55Diplom
842HeinveeMartinTTÜMM35002:04:32Diplom
1098GundichKirillMM40902:20:24Diplom
75KindelHannoSK ProrunnerMM45901:30:47Diplom
331KülanurmKarroMM17501:45:11Diplom
587KuraginValeri2 jalaväebrigaadMM407901:54:56Diplom
843LambeJohnMM35102:04:08Diplom
76TootsAleksanderMM451001:30:49Diplom
332ValdmaaRaidoMM17601:45:25Diplom
588NaukaRagnarBestway Grupp OÜMM26801:55:06Diplom
1100AntsovPeeterKRTL OÜMM41002:20:48Diplom
77ReiljanRaulMM4101:31:05Diplom
333LäätsMärtMM55401:45:19Diplom
589TürksonArnesuusahulludMM455101:54:47Diplom
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Diplom
334TammKristo2 jalaväebrigaadMM404801:45:36Diplom
846ZirnaskGunnarValio Eesti ASMM601002:04:04Diplom
79KuuskJaanusSpartaMM4201:31:17Diplom
335JõgisteIvoMM404901:45:09Diplom
591TikkMihkelMM26901:54:39Diplom
847OrasMangoEesti Energia SpordiklubiMM4010202:04:45Diplom
1103KanemägiValdoGrupeerunud spordilaiskuridMM41102:21:25Diplom
80KuningasAndresMM401301:31:12Diplom
336KeesMärtMM17701:45:09Diplom
592KoolmeisterIlmarMM27001:55:01Diplom
848JaansonJanMM35202:04:42Diplom
81NõmmMardenCoop FinantsMM4301:31:23Diplom
593EngelMargoSK ProrunnerMM408001:55:02Diplom
849KalmuSiimTurba Running ClubMM35302:04:33Diplom
1105KaskPeepMM41202:21:23Diplom
82HiieAlfredMM4401:31:07Diplom
338LukinVahurHÄT SystemsMM17801:45:40Diplom
595MarttilaMaitSK ProrunnerMM27101:55:16Diplom
851OttRemiMPA1402:04:54Diplom
84PetristsevVitaliABB SpordiklubiMM401401:31:45Diplom
340JakobsonAivarMM17901:46:07Diplom
596HelmMargusMM408101:55:01Diplom
852NikolajevDmitriMM4010302:04:52Diplom
341VeberToomas1 JVBMM405001:46:09Diplom
853KubiliusKevinPärnu Kalevi SpordikoolMPA1502:05:06Diplom
86MändRaitTelia SKMM4501:32:00Diplom
342LaagerRainSPORDIGUURUDMM18001:46:01Diplom
598HundtVeikoMM27201:54:56Diplom
854ÕunapuuUnoÕunapuuMM601102:04:56Diplom
87LangAkeABB SpordiklubiMM4601:32:09Diplom
343PõderValdoPPA jooksuklubiMM453401:46:14Diplom
599MüttMeelisMM27301:54:52Diplom
1111BanIštvan21ccMM41302:21:50Diplom
88ŠkubelAndreiMM4701:32:10Diplom
344NõmbergAarneEesti Energia SpordiklubiMM55501:46:17Diplom
600PritsEimarMM27401:55:16Diplom
856KuzminAlexeyMM457702:04:34Diplom
1112SuurArviMM458702:22:03Diplom
89MölderTaunoPalmakoMM4801:32:23Diplom
345MäitsMargoMM18101:46:24Diplom
90VirmaRagnarMM4901:32:29Diplom
346WalkerAshleighMMN1501:45:59Diplom
602TonkonogovVladislavMM65201:55:28Diplom
858PavljukovMaksimI Love Running TallinnMM35402:04:39Diplom
91OrmusErkkiMM451101:32:32Diplom
347AsiAnttivelo clubbersMM18201:46:22Diplom
603BondarenkovAlekseySylviaMM502201:55:27Diplom
859VeldemannRainMM35502:04:27Diplom
92DranovRomanMM5001:32:48Diplom
348VolkeRaulTamrexMM18301:46:29Diplom
604NiiloTõnu2 jalaväebrigaadMM27501:55:02Diplom
860KõivKuldarMM35602:04:48Diplom
93KrimmRaidoTreeningpartnerMM5101:32:48Diplom
349PungasStenver KrisSPORTLAND TEAMMMN1601:46:25Diplom
605RehkliReimoSK ProrunnerMM27601:55:24Diplom
861KriisaJuliusMM35702:04:53Diplom
94AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM5201:32:42Diplom
606TukkPatrickMM27701:55:51Diplom
862HoeschMoritzLütjenburg RunnersMMJ1102:05:09Diplom
95SaadikMadisMM5301:32:53Diplom
351ValkiainenVeikoMM405101:46:21Diplom
96KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM5401:32:57Diplom
352RoosimägiAllanMM18401:46:34Diplom
608StuckiPascalMM27801:55:16Diplom
1120LiivDaimarLiivide SKMM503402:22:12Diplom
97GustovAndreiSecond WindMM451201:33:15Diplom
353SladzevskisRobertsMM18501:46:12Diplom
609TellingUrmasMM502301:55:45Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
354SerovAntonMM18601:46:34Diplom
1122KonsinJaanMM458802:22:24Diplom
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Diplom
355RozenthalAndreMMJ601:46:51Diplom
611SeppTiitTartu ObservatooriumMM27901:55:39Diplom
867LuhariMartMM4010402:04:55Diplom
100NugaAhtiMM5501:33:24Diplom
356KivipõldKaidoMM18701:46:51Diplom
612KoggerToomasMM408201:55:33Diplom
868TopsAndriMM457802:05:10Diplom
101RaastadChristopherRunwiseMM5601:33:41Diplom
613BorissovIljaMM28001:55:27Diplom
1125RullAloMM458902:22:34Diplom
102TuubelPriitMM451301:32:58Diplom
358LaineveeHeikiAsteraMM18801:46:59Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.