Tulemused 21,1 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
402IstsenkoSergeiJK StartMM55601:48:40Diplom
147LeskovSiiriSK JooksupartnerNN601:36:22Diplom
935RodesKeityNNN602:08:26Diplom
1203VeskiLiaNN55602:38:52Diplom
231KruusaluHeikiMM50601:41:06Diplom
9KrushinEvgeniiSecond WindMM601:19:47Diplom
278MärssLyAltmõisa külalistemajaNN40601:42:50Diplom
534GulamInnaNN45601:53:12Diplom
545KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60601:53:33Diplom
804AlaotsMaieNN50602:02:45Diplom
37MõekEgonMM40601:26:11Diplom
49RohelpuuEnnoVÕHMA SKMM45601:28:59Diplom
59VilsonHaroldMMN601:29:50Diplom
1086RandSaimaPärnu Klubi TervisesportNN60602:19:41Diplom
355RozenthalAndreMMJ601:46:51Diplom
654JaansonDavidMPA701:57:18Diplom
150KreeIngaJooksupartnerNN701:36:38Diplom
954TuulasAdheleNNN702:09:06Diplom
238VälbaTarmokeremeisterMM50701:41:26Diplom
16VinogradovYuryMM701:22:54Diplom
546VainumaaKailiNN45701:53:29Diplom
547AvanesovAndreyEesti Energia SpordiklubiMM55701:53:34Diplom
39VahkalKaidoSK ProrunnerMM40701:26:42Diplom
300KoolIngeNN40701:44:05Diplom
815NeerotVirveViljandi SõudeklubiNN50702:03:03Diplom
565KalameesVillemMMJ701:53:57Diplom
63KoitSilverTreeningpartnerMM45701:29:57Diplom
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Diplom
614PaulusHugoMM60701:56:04Diplom
1145PeepTiinaNN60702:25:24Diplom
649AssafreiJürgen-MartinMMJ801:57:07Diplom
138GolõnskiJanN+RC TLNMMN801:35:59Diplom
665TarumRobertMPA801:57:45Diplom
921BelousLolaSK Prorunner /SA Jõgeva HaiglaNN50802:08:20Diplom
156LättEvelinTartu RulluisuklubiNN801:36:51Diplom
668ToomeTõnisMM60801:57:59Diplom
971RattSiljaNNN802:11:14Diplom
242SaarLaurMyFitnessMM50801:41:37Diplom
17PollCrisMM801:22:57Diplom
554VeelainErmoMM55801:53:43Diplom
53VafinRenatTreeningpartnerMM40801:29:25Diplom
581RullKristiinaSK ProrunnerNN45801:54:44Diplom
72TavitsGaabrielMM45801:30:09Diplom
368HarjuÜlleKärgula jooksusõbradNN40801:47:30Diplom
407IlvesMerikeNN40901:48:44Diplom
157RullHendrikSK ProrunnerMMN901:37:00Diplom
159HeinaruMarisTreeningpartnerNN901:37:14Diplom
707PriisaarHendrikTelia SKMPA901:59:16Diplom
969KullAetNN50902:11:17Diplom
1009VillemsonStellaNNN902:13:45Diplom
761MägisooRainisRimikadMMJ902:00:18Diplom
18KaisÜlariSK JooksupartnerMM901:23:07Diplom
282KõndViidasMM50901:43:17Diplom
563LõhmusIndrekAS EF Rand ja TuulbergMM55901:54:06Diplom
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Diplom
837LopsikAndreiMM60902:04:19Diplom
582MummKadriNN45901:54:48Diplom
75KindelHannoSK ProrunnerMM45901:30:47Diplom
385MeitusRaivoSK ProrunnerMM501001:48:01Diplom
417KitvelEveEesti Energia SpordiklubiNN401001:49:05Diplom
191KamdronKarinNN1001:39:18Diplom
209WebbEricMMN1001:39:30Diplom
723ValgmaaAronMPA1001:59:06Diplom
1029ArtjomenkoJelenaMyFitnessNNN1002:15:16Diplom
1034SuurväliAstaNN501002:14:43Diplom
23LumbergAlariTreeningpartnerMM1001:23:51Diplom
58ValterMarkoSK ProrunnerMM401001:29:45Diplom
839LudviMikk1JALAVÄEBRIGAADMMJ1002:04:18Diplom
584KokkUrmasMM551001:54:26Diplom
76TootsAleksanderMM451001:30:49Diplom
846ZirnaskGunnarValio Eesti ASMM601002:04:04Diplom
594KaruIngaNN451001:55:10Diplom
391VõipRaivoPPA Ida-prefektuurMM501101:48:12Diplom
662PihlMaieNN451101:57:41Diplom
433ReinikPiretNN401101:49:37Diplom
195VillikEgleNN1101:39:23Diplom
214VooglaidGeorgMMN1101:40:24Diplom
730VõluArturKJK KALEV SILLAMÄEMPA1101:59:31Diplom
1039MeiesaarLindaViljandi SõudeklubiNN501102:15:11Diplom
25MuromägiAvoRaintree Estonia OÜMM1101:24:00Diplom
68SotsugovSergeiMM401101:30:11Diplom
1096HengaGertu-LiisNNN1102:20:34Diplom
585MiksonValentinMM551101:54:25Diplom
854ÕunapuuUnoÕunapuuMM601102:04:56Diplom
91OrmusErkkiMM451101:32:32Diplom
862HoeschMoritzLütjenburg RunnersMMJ1102:05:09Diplom
906MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM601202:07:19Diplom
1170RaamatKaidiViru ÕluNNN1202:30:08Diplom
403PrantsHeikiVõru suusaklubiMM501201:48:33Diplom
701KümnikJaakSpartaMM551201:58:42Diplom
446MeyTeaSK ProrunnerNN401201:49:53Diplom
702RistheinKirstiSpartaNN451201:58:42Diplom
960EroSilverMMJ1202:09:39Diplom
200EisanJaanikaNN1201:39:34Diplom
246RoometHeikiMMN1201:41:26Diplom
768VälbaMeeliskeremeisterMPA1202:00:55Diplom
26TiitsRauno200-gaMM1201:24:08Diplom
1061MullaKajask G4SNN501202:17:40Diplom
70TaurDanelLos Toros SKMM401201:29:41Diplom
97GustovAndreiSecond WindMM451201:33:15Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.