Tulemused 21,1 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1JõesooArgoLäänemaa kergejõustiku klubi MM101:12:23Diplom
2VinogradovYurisylviagatchinaruMM201:13:55Diplom
3IvanovIvarMaratonsport OÜMM301:14:31Diplom
4LillelaidTõnuSpartaMM401:14:34Diplom
5KošelevVjatšeslavMM45101:14:55Diplom
6IlumäeIndrekTreeningpartner Diadora JooksutiimMM501:17:03Diplom
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Diplom
8KülmJürgenTreeningpartnerMMN101:19:02Diplom
9KrushinEvgeniiSecond WindMM601:19:47Diplom
10VeilbergAgoKJK VikeMM50101:21:17Diplom
11KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:21:27Diplom
12MummIndrekMM45201:21:41Diplom
13ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45301:22:19Diplom
14RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40301:22:38Diplom
15TitcombDanielMMN201:22:16Diplom
16VinogradovYuryMM701:22:54Diplom
17PollCrisMM801:22:57Diplom
18KaisÜlariSK JooksupartnerMM901:23:07Diplom
19KukkKaisaTreeningpartner/PPANN101:23:13Diplom
20PilliMoonikaSK JooksupartnerNN201:23:16Diplom
21HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN301:23:25Diplom
22HussarKarelSK JooksupartnerMMN401:23:27Diplom
23LumbergAlariTreeningpartnerMM1001:23:51Diplom
24AntonCristianMMN501:23:58Diplom
25MuromägiAvoRaintree Estonia OÜMM1101:24:00Diplom
26TiitsRauno200-gaMM1201:24:08Diplom
27KajariPriitMM45401:24:32Diplom
28KallakasUrmoSpartaMM1301:24:33Diplom
29HellermaAndresHead InimesedMM1401:24:51Diplom
30LepikKaiaTäppsportlasedNN301:24:52Diplom
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Diplom
32LoodsaluLauriPPA jooksuklubi / TreeningpartnerMM1501:25:22Diplom
33TreesMihkelHAT-AutoMPA101:25:43Diplom
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Diplom
35JuhkovJanarTreeningpartnerMM1601:25:48Diplom
36ReimetsRamonMM1701:26:08Diplom
37MõekEgonMM40601:26:11Diplom
38SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM1801:26:34Diplom
39VahkalKaidoSK ProrunnerMM40701:26:42Diplom
40TjuškaViktorMM1901:27:15Diplom
41JankeMaidoVendarioeuMM2001:27:23Diplom
42PaapUrselsuusahulludMM2101:27:29Diplom
43ValdmaaLauriSK ProrunnerMM2201:27:44Diplom
44TameriTarviMM2301:27:36Diplom
45SiimerMartinSK LiValMM45501:27:47Diplom
46SalusteCarryMM2401:28:35Diplom
47VelbaHilleviNN401:28:55Diplom
48KovadloKirillMM2501:29:03Diplom
49RohelpuuEnnoVÕHMA SKMM45601:28:59Diplom
50HeldeOskarMM2601:29:05Diplom
51PärnaKristjanMM2701:29:01Diplom
52DubrovskiJanTelia SKMM2801:29:20Diplom
53VafinRenatTreeningpartnerMM40801:29:25Diplom
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Diplom
55SikkIvarMM2901:29:44Diplom
56RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3001:29:42Diplom
57PalmAnne-LyNN40101:29:49Diplom
58ValterMarkoSK ProrunnerMM401001:29:45Diplom
59VilsonHaroldMMN601:29:50Diplom
60GoetschPeterMM3101:29:47Diplom
61BilozorKonstantinMM3201:29:52Diplom
62TaliTaaviLHVMM3301:29:58Diplom
63KoitSilverTreeningpartnerMM45701:29:57Diplom
64VainMathiasMM3401:29:48Diplom
65RaudseppStevenMM3501:30:04Diplom
66PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM3601:29:47Diplom
67TikhovNikolaiMM55101:30:05Diplom
68SotsugovSergeiMM401101:30:11Diplom
69KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM3701:30:09Diplom
70TaurDanelLos Toros SKMM401201:29:41Diplom
71RootKonstantinmalwarebytesMM3801:30:22Diplom
72TavitsGaabrielMM45801:30:09Diplom
73UustaloHektorMM3901:30:30Diplom
74KokkKristjanSWEDBANK / SPARTAMM4001:30:43Diplom
75KindelHannoSK ProrunnerMM45901:30:47Diplom
76TootsAleksanderMM451001:30:49Diplom
77ReiljanRaulMM4101:31:05Diplom
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Diplom
79KuuskJaanusSpartaMM4201:31:17Diplom
80KuningasAndresMM401301:31:12Diplom
81NõmmMardenCoop FinantsMM4301:31:23Diplom
82HiieAlfredMM4401:31:07Diplom
83BarausovaValeriaKrasnogvardeecNN501:31:46Diplom
84PetristsevVitaliABB SpordiklubiMM401401:31:45Diplom
85KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraNN45101:31:53Diplom
86MändRaitTelia SKMM4501:32:00Diplom
87LangAkeABB SpordiklubiMM4601:32:09Diplom
88ŠkubelAndreiMM4701:32:10Diplom
89MölderTaunoPalmakoMM4801:32:23Diplom
90VirmaRagnarMM4901:32:29Diplom
91OrmusErkkiMM451101:32:32Diplom
92DranovRomanMM5001:32:48Diplom
93KrimmRaidoTreeningpartnerMM5101:32:48Diplom
94AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM5201:32:42Diplom
95SaadikMadisMM5301:32:53Diplom
96KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM5401:32:57Diplom
97GustovAndreiSecond WindMM451201:33:15Diplom
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Diplom
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Diplom
100NugaAhtiMM5501:33:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Oriflame, Würth, Vytautas, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Lääne-Virumaa Spordiliit, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.