Tulemused ööjooks 2013 21KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
1RomanFostiStamina Arcotransport TeamMM101:06:2000:31:11
2ViljarVallimäeSportkeskus.eeMM201:06:2100:31:11
3SergeiTšerepannikovStamina Arcotransport TiimMM301:06:3800:31:11
4DmitriAristovSK MitsMMN101:09:0700:31:54
5YuriVinogradovSylvia.gatchina.ruMM401:09:5700:31:54
6PriitLehismetsStamina Arcotransport TeamMM501:10:2800:32:31
7HassoPaapadidasMM601:11:4900:33:03
8JaanusKallasteStamina Arcotransport TeamMM701:12:3800:34:06
9VjatšeslavKošelevKJK"Kalev" SillamäeMM45101:12:3900:34:06
10KristoReinsaluStamina Arcotransport TiimMM801:12:5200:34:06
11TõnuLillelaidSportkeskus.eeMM901:15:0000:34:25
12IndrekIlumäeMM1001:16:1200:36:01
13AgoVeilbergTamsaluMM50101:16:3900:36:01
14PeeterSiakJELD-WEN Eesti ASMM1101:17:0800:36:01
15LauriLuikLäänemaa KJKMM1201:18:0100:36:18
16VeikoSulevKaitsevägiMM1301:18:1300:36:31
17NataljaSokolovaShvsm-KrasnogvardeetsNN101:18:1700:36:54
18JanarJuhkovsportkeskus.eeMM1401:18:4700:36:08
19OlgaAndrejevaStamina Arcotransport TeamNN201:19:2400:37:21
20AntiPuustusVõnnu spordiklubiMM1501:19:2100:36:56
21Allan-PeeterJaaskavskiclubMM40101:19:3000:37:03
22IndrekTärnoSchnelliMM40201:19:3400:38:02
23KAARELKILKIKJK VikeMMN201:19:4500:36:08
24raimosallatüri jõudMM1601:20:0400:36:52
25ChristjanLäänFB JooksmineMM1701:20:3100:37:59
26HeikiVelbaMMN301:20:3200:38:03
27AlekseyBelousovSylvia.gatchina.ruMM40301:20:4200:37:44
28TaunoHangMM1801:20:5400:38:03
29KasparSongiseppMM1901:21:1600:37:57
30AlarSavastverStamina SKMM40401:21:2700:38:03
31AhtiTompMM2001:21:3700:38:09
32PriitTaluMM40501:22:0500:37:57
33AhtoJaksonFB JooksmineMM40601:22:1200:38:09
34IndrekLillemägiMM2101:22:1500:39:09
35StevenRehelemPolitsei- ja PiirivalveametMM2201:22:1700:37:45
36tarvotammeMM2301:22:2300:39:05
37ViktorAfanasjevShvsm-KrasnogvardeetsMM45201:22:2600:38:03
38HannoKindelFB JooksmineMM45301:22:2700:38:41
39KeioHämäläinenJooksupartnerMM2401:22:3500:39:09
40TARMOMAISTEMM2501:22:3700:38:40
41JanarPähnVAK StaierMM2601:23:1700:39:09
42SiimKilkiKJK VikeMMN401:23:2200:38:15
43TaaviKalaMM2701:23:2300:39:57
44LilyLuikTüASKNN301:23:2700:38:41
45PriitSimsonElva JooksusariMM2801:23:3500:37:41
46ArviAntonPõhjakotkas ViljandiMMN501:23:4100:39:29
47GreteTõnneEMÜNN401:23:4100:39:29
48IndrekMummSpartaMM45401:23:4800:39:45
49MeelisRinkSK Viljandi JokkerMM2901:23:4700:39:45
50JaanunFB JooksmineMM3001:24:1000:39:26
51JaanusBaumanMM3101:24:1200:39:15
52KauriPiiskoppelPäästeametMMJ101:24:1600:38:23
53SulevLihtMM45501:24:1900:38:52
54RainSeepõldDreamrunninMM3201:24:3000:39:29
55ToomasLaurMM45601:24:2900:39:10
56UkuKruusamägiMMJ201:24:2400:39:31
57KristjanEnnoElionMM40701:24:3900:39:29
58MartEinastoMM40801:24:5200:39:30
59LauriValdmaaMM3301:25:0000:39:37
60JüriLindeMM40901:25:3700:40:00
61JanelleTarumStamina Arcotransport TeamNNN101:25:4400:40:00
62JüriSihtVak StaierMM45701:25:4500:39:51
63LauriEnnMM3401:25:5000:40:30
64ReigoLehtlaLSF PTMM401001:25:5100:40:07
65JannoKaljuveeJooksupartnerMM401101:25:5400:40:33
66martpalmMM3501:25:2500:40:32
67TambetAllikTeiper OüMM55101:25:5800:39:28
68TalisNurkMM3601:26:1300:39:58
69RaulReiljanMMN601:26:2900:39:15
70MaidoMartsikPolitsei- ja PiirivalveametMM3701:26:2700:40:28
71KallePallingRiigikoguMM3801:26:4300:39:45
72TarassSnitsarenkoEesti Panga SKMM3901:26:5300:41:14
73AhtiMännikMM4001:27:0700:41:02
74MeelisNõmmJooksupartnerMM401201:26:3800:42:12
75UrmasKaljurandStaminaMM50201:27:1600:41:19
76ErkiTederMM4101:27:1100:41:39
77GaabrielTavitsneekend narriors IIMM401301:27:1300:41:54
78AndresHellermaMarsh Kindlustusmaakler ASMM4201:27:2000:41:02
79UrmasLiinMM4301:27:1500:41:47
80TõnuMardlaPäästeametMM4401:27:2300:41:33
81MadisMetsToilaMM4501:27:2500:41:02
82VahurMäePärnu Kahe Silla KlubiMM4601:27:0800:41:45
83KristiinaVerevmägiFB JooksmineNN501:27:3500:40:48
84SvenSuijaMM4701:27:3800:41:49
85SIGMARLüüSrixratasMMN701:27:5000:40:36
86AleksanderTootsMM401401:27:4700:41:08
87KalleKoopSK SaardeMM45801:27:5200:41:26
88KristoValtinMMJ301:27:5700:41:42
89GunnarKingoMM4801:27:5800:40:48
90JanekVallimäeAlutaguse SuklMM4901:28:0000:42:01
91KaidoVetevoogMM401501:28:0400:41:04
92JanDubrovskiMM5001:28:0600:40:09
93Karl-GustavNagelSK AaspereMMJ401:28:0800:40:11
94SanderLepikEvari EhitusMM5101:27:5800:42:07
95IndrekOtsMM5201:27:4600:42:01
96LauriJürjenSK JooksupartnerMM5301:27:4900:42:12
97AnnikaVaherSJK SarmaNN40101:28:2100:41:02
98ErkkiEhasaluMM5401:28:2100:41:05
99TanelLeisaluEesti ööjooksMM5501:28:2600:42:02
100KaidoOrgulasMM45901:28:2700:41:47

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Oriflame, Würth, Vytautas, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Lääne-Virumaa Spordiliit, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.