Tulemused 21 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1VALLIMÄEVILJARTartu Ülikooli ASKMM101:07:23Diplom
2NIKOLAJEVILJAStamina SKMM201:08:19Diplom
3VINOGRADOVYURYMM301:08:28Diplom
4LIPPRALFSpordiklubi EMÜMM401:13:32Diplom
5SOZONOVVLADIMIRMM501:14:04Diplom
6KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40101:14:15Diplom
7LEINANDRUSKJK VikeMM601:15:37Diplom
8JAASKAALLANstamina skMM40201:19:15Diplom
9KILKIERGOKergejõustiku klubi VikeMM40301:19:41Diplom
10SOOLOLAURIVAK StaierMM701:20:37Diplom
11LUIKLAURIEesti Evangeelne Luterlik KiriMM801:21:01Diplom
12LUIKLIINANN101:21:15Diplom
13LUIKLEILANN201:21:32Diplom
14UNDRESTJAANUSMM901:21:43Diplom
15VARESKRISTJANVak StaierMM1001:22:40Diplom
16HANGTAUNOMM1101:23:14Diplom
17KÄRNEREVELINStamina Arco Transport RunningNN301:23:26Diplom
18KUUSALUASKOStaminaMM1201:23:41Diplom
19MÄTASEGLETÜ ASKNN401:23:42Diplom
20ZAKHAROVAANASTASIJANN501:25:08Diplom
21TOPLAANANTIEesti Evangeelne Luterlik KiriMM40401:25:44Diplom
22TALUPRIITWestline TeamMM1301:25:45Diplom
23ORGULASKAIDOMM40501:25:56Diplom
24BÕMBERGRAINJK PiraajaMM1401:26:20Diplom
25LUIKLILYNN601:26:34Diplom
26KILKISIIMKJK VikeMM1501:26:51Diplom
27OTSINDREKRaplamaa tublid maratoonaridMM1601:27:04Diplom
28HEINHEIGOEELKMM1701:27:22Diplom
29LEINOPEEPJK PiraajaMM1801:27:33Diplom
30LIHTSULEVMM45101:28:22Diplom
31VENNIKASPEETERMM50101:28:27Diplom
32IVANOVARVORakvereMM1901:28:35Diplom
33TOOMTOOMASSK StaminaMM50201:28:56Diplom
34HEINOLAIVARAVL Express OÜMM2001:29:04Diplom
35LEIMANNRAGNARJK PiraajaMM2101:29:17Diplom
36ROOSIMÄGIALLANSK JärveMM2201:29:44Diplom
37KALJURMAIDOKEK RSKMM50301:29:55Diplom
38SARAPUUALMAVAK StaierNN701:29:56Diplom
39BAUMANJAANUSMM2301:30:25Diplom
40PAUMETSMEELISMM2401:30:45Diplom
41OIDRAMPRIITTriSmileMM2501:30:47Diplom
42LEISALUTANELERGOMM2601:31:04Diplom
43TAMMREMEELISMM2701:31:12Diplom
44JÕEMETSAIVOTeam30+MM40601:31:59Diplom
45RAAPILMARmeieMM40701:32:01Diplom
46MALEVAMARCOG4SMM40801:32:06Diplom
47NESTRAJAANUSErnst & Young Baltic ASMM2801:32:17Diplom
48KUUSALUIVOEUKMM2901:32:21Diplom
49ERVINURMASMM45201:32:31Diplom
50KÜBARSEPPKARMOSK JärveMM3001:32:38Diplom
51KARAMATARMO100% DesignMM3101:32:45Diplom
52EHRSTEINREIMOInsenerehitusMM3201:32:47Diplom
53LEHTLAREIGOJCI SKMM40901:32:49Diplom
54MAASELMERMetsaimeMM3301:32:51Diplom
55ILVESTENOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM3401:33:01Diplom
56ALBERIRENEEesti Evangeelne Luterlik KiriMM3501:33:11Diplom
57TRAKSHANNORakke SKMM3601:33:15Diplom
58IRVESMONIKAMaraton SportNN801:33:20Diplom
59HYDEMATTHEWMM3701:33:41Diplom
60TÕNNISONARVIMM45301:33:49Diplom
61IRVESHILLAREkstreemparkMM401001:33:53Diplom
62RAUNRAINMM401101:34:00Diplom
63KUUSIKANTSVAK StaierMM60101:34:05Diplom
64BULINAJULIAKJK Kalev SillamäeNN901:34:11Diplom
65RANDARUVEIKOMM401201:34:11Diplom
66TIKVAINDREKAlbe TeamMM401301:34:15Diplom
67PIHLAKLAURIMM3801:34:21Diplom
68ROHTSALUJAAKRakvere OKMM50401:34:47Diplom
69NIINSALUMAIROLDMM3901:34:53Diplom
70ATONENMAREKVAK StaierMM4001:34:54Diplom
71ENNLAURIMM4101:34:56Diplom
72SILDVEEMÄRTMM4201:35:06Diplom
73KOSKARUMEELISMaksu- ja TolliametMM4301:35:12Diplom
74LUBIVALLO-PEEDUSamotarMM45401:35:56Diplom
75PLUMERRAIVOEMTAMM45501:36:05Diplom
76MARANTARVOAlbe TeamMM4401:36:19Diplom
77MUUGAMARIANNN1001:36:45Diplom
78UNJAANMM4501:37:05Diplom
79LEMBERGANNEKENNN1101:37:07Diplom
80SINDONENVOLDEMARMM50501:37:16Diplom
81TÜRBSALAIMARVäike-Maarja RSKMM4601:37:26Diplom
82ERILAIDJANISMittatyö EestiMM4701:37:29Diplom
83DOVNARTAAVIMM4801:37:40Diplom
84JOONASSONRAULMM4901:37:55Diplom
85PAESÜLDHARLESVAK StaierMM5001:38:02Diplom
86URBJAANUSLennubaasMM5101:38:27Diplom
87LAURMARTENMM5201:38:31Diplom
88KULLLIISATriSmileNN1201:38:34Diplom
89VAINIKKAALEKSMM45601:38:36Diplom
90KESKRARAIVOMM5301:38:36Diplom
91EVISALUMAITMM401401:38:43Diplom
92PROOMETCHRISMM5401:38:48Diplom
93MÄGIJAANUSMM5501:38:57Diplom
94RATASJORMAMM5601:39:21Diplom
95KUUSKLAPRIITSpordiklubi AaspereMM5701:39:22Diplom
96RUUDIMARTINNelsonMM5801:39:32Diplom
97ROOKSPILLENN1301:39:36Diplom
98RUDIMARKOMM5901:39:38Diplom
99REINEBERGTARMOMM6001:39:42Diplom
100TÕLLMARKOJK PiraajaMM6101:39:51Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Oriflame, Würth, Vytautas, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Lääne-Virumaa Spordiliit, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.