Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1SokolovAlekseiTsiklonMM100:30:46Diplom
2AusPriitMM200:30:48Diplom
3LaumetsRaunoTartu SS KalevMM300:31:58Diplom
4KivikasKennyspordielamused.eeMM400:33:23Diplom
5ReinartHardoMM500:34:04Diplom
6HussarKarelSK JooksupartnerMMJ100:34:47Diplom
7LaurMikkKJK LõunalõviMM600:35:19Diplom
8Kosä›levDenissSK JooksupartnerMM700:35:44Diplom
9MasikTambetToggl/SK KolepahaMM800:35:53Diplom
10VaisvilaArunasKauno maratono klubasMM900:36:10Diplom
11VeilbergMeelisMM50100:36:27Diplom
12PiirjõeRagnarKergejõustiku klubi ViKeMMJ200:36:37Diplom
13PõllusteRistoKergejõustiku klubi ViKeMMJ300:36:37Diplom
14BõmbergRainElioni SpordiklubiMM1000:37:12Diplom
15NevolihhinKellyKergejõustiku klubi ViKeNNN100:38:10Diplom
16SirkKristoOK PõLVA KOBRASMP100:38:11Diplom
17PihlakLauriLD Sound OÜMM1100:38:48Diplom
18ReinkubjasMihkelVikeMMJ400:39:29Diplom
19TiiksaarAaro5XAMM1200:39:35Diplom
20KoskinenMarkoMP200:39:49Diplom
21OranenPeeterLaaneproff teamMM1300:39:52Diplom
22KaskVilluSK AASPEREMM40100:39:58Diplom
23BurkeLiamWadhurst RunnersMMJ500:40:00Diplom
24FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:40:03Diplom
25KeskülaUrmoSimuna SkMM1400:40:21Diplom
26RemmelgAlariItella Logistics OÜMM1500:40:25Diplom
27SaarepuuAskoVõRU SUUSAKLUBIMM1600:40:28Diplom
28ToomKarlTallinna Inglise Kolled?¾MP300:40:58Diplom
29HimmaMartinTamsalu AO SUKLMP400:41:20Diplom
30HeinolaIvarMM1700:41:23Diplom
31VallasteKristelSK JooksupartnerNN200:41:27Diplom
32Savt?enkoKseniaKJK"Kalev" SillamäeNT100:41:37Diplom
33KiviLiinaSK JooksupartnerNN300:41:43Diplom
34TinnuriSiimMP500:41:52Diplom
35RõukMargusMM1800:41:53Diplom
36KiigemägiMaitRistart ASMM1900:41:56Diplom
37ErilaidVäinoMM75100:42:04Diplom
38KuberKenMP600:42:33Diplom
39VahtraMargusMM40200:42:37Diplom
40DeketSergeiMM2000:42:43Diplom
41KangurRaulJooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara ASMM40300:42:52Diplom
42LaanemaaLaurMM2100:42:55Diplom
43RooseAnttiMM50200:43:01Diplom
44RaidnaRaoulPäüästeametMM40400:43:14Diplom
45KoskinenKristjanÄkke SK/SisekaitseakadeemiaMMN100:43:19Diplom
46TreppKaarelMP700:43:20Diplom
47TruumaaMarekMM2200:43:22Diplom
48AmbusKristoMP800:43:29Diplom
49TreppJanekMM40500:43:31Diplom
50AlnekKarmensportlandNN400:43:33Diplom
51ZadonskiEleryNT200:43:36Diplom
52ElenurmSvenFC TiigridMM2300:43:44Diplom
53KäigeRaunoMM40600:43:52Diplom
54PehkKarlMM2400:43:55Diplom
55StartsevRomanEdisoftMM2500:43:56Diplom
56LilleväliTormisSK AASPEREMMN200:43:57Diplom
57AavikKarmenTartu Mill ASNN500:44:01Diplom
58VaresRandoBigbankMM2600:44:01Diplom
59SipriaIvarMM2700:44:02Diplom
60ÕunHelgerSK LEKSI 44MP900:44:04Diplom
61LuikMarkoMM2800:44:05Diplom
62LaasmägiHandoMM2900:44:09Diplom
63PajuMaitMM3000:44:10Diplom
64ÖöpikKairinKSK AlemNN600:44:16Diplom
65SillusteToomasMM50300:44:17Diplom
66LahiAtsMM3100:44:19Diplom
67MüürJanMP1000:44:19Diplom
68VarrandMartinKaitsevägiMMN300:44:19Diplom
69KermHendrik JohannRakvere GümnaasiumMP1100:44:20Diplom
70KuuskJannoMM3200:44:21Diplom
71KabunKaitMM3300:44:22Diplom
72PappelJaanusMM40700:44:27Diplom
73UibukantAndreiMM3400:44:27Diplom
74JoonasJürgenMP1200:44:33Diplom
75BensonJuliaWednesday Night Laundry RunnersNN700:44:36Diplom
76TammojaAntsMM3500:44:40Diplom
77MarcinkeviczRobinMP1300:44:41Diplom
78StarkopfElis-HelenNT300:44:41Diplom
79NeemeÜllarMM3600:44:42Diplom
80AmorRainerMMN400:44:47Diplom
81TaliMeelisMM3700:44:49Diplom
82LahiJoosepMMN500:44:50Diplom
83KuhiTõnuMM40800:44:52Diplom
84HimuškinAndreMM40900:45:01Diplom
85KaljuveeReigoMM3800:45:14Diplom
86SiimerKristoNÕMME SPORDIKLUBIMP1400:45:23Diplom
87OleskTaivoMM3900:45:25Diplom
88SuurKauriMP1500:45:26Diplom
89RaamMärtRakvere SKMM4000:45:27Diplom
90KaasikuJarmoAMBLA SKMP1600:45:30Diplom
91AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMP1700:45:40Diplom
92BõkovRainerRRGMP1800:45:40Diplom
93KuznetsovPeeterMM4100:45:41Diplom
94LiebenauRaunoMM4200:45:42Diplom
95SoidlaJanarMM401000:45:42Diplom
96KaskaMarkoMM401100:45:55Diplom
97PungIndrekMM4300:45:59Diplom
98RebaneCarloOlympic/OlyBetMM4400:46:00Diplom
99ErikAllarMMJ600:46:01Diplom
100PilleRomanMM4500:46:05Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Oriflame, Würth, Vytautas, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Lääne-Virumaa Spordiliit, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.