Tulemused ööjooks 2014 21KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1WachiraIbrahim MukungaMM101:06:01Diplom
2KancysRemigijusKauno maratono klubasMM201:07:43Diplom
3SasminKaupoMM301:08:07Diplom
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Diplom
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Diplom
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Diplom
7LehismetsPriitMM601:10:36Diplom
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
11KallasteJaanusMM1001:12:09Diplom
12PeltoniemiOssiYlikiimingin NuijamiehetMM1101:12:25Diplom
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Diplom
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Diplom
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Diplom
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Diplom
17IlumäeIndrekMM1501:15:40Diplom
18SokolovaNataliaTsiklonNN101:16:18Diplom
19LeemetMaitTreeningpartnerMM1601:16:34Diplom
20TippiBerttreeningplaan.eeMM1701:16:34Diplom
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Diplom
22RidalaanReioMM1801:18:45Diplom
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Diplom
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Diplom
25LuikLauriLäänemaa KJKMM2001:19:22Diplom
26MaisteTarmoMM2101:19:35Diplom
27ReitsnikTarmoSTAMINAMM40201:19:45Diplom
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Diplom
29GrinvaldsGuntisMaratona klubsMM2201:20:00Diplom
30KaasikRagnarMM2301:20:16Diplom
31MendelMarkMMJ101:20:17Diplom
32RidamäeAlarSpartaMM40401:20:21Diplom
33SimsonPriitMTÜ Elva JooksusariMM2401:20:30Diplom
34PiirimäePärtelSUUSAHULLUDMM40501:20:36Diplom
35KukkKasparSk KeremeisterMM2501:20:19Diplom
36GromovViktorSK CHAMPIONMM55101:20:49Diplom
37AndrejevaOlgaNN201:20:50Diplom
38VahkalKaidoMM2601:20:55Diplom
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Diplom
40EnnoKristjanMM40601:21:05Diplom
41KukkKaisaSpartaNN301:21:11Diplom
42BelousovAlekseisylvia.gatchina.ruMM40701:21:16Diplom
43JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40801:22:10Diplom
44ZubursDainisKrastmali SeklasMM40901:22:10Diplom
45MetsMadisMM2701:22:15Diplom
46TavitsGaabrielWeekend Warriors IIMM401001:22:18Diplom
47LäänChristjanTäppsportlasedMM401101:22:19Diplom
48MäeotsJannesMM2801:21:54Diplom
49KindelHannoTäppsportlasedMM45201:22:37Diplom
50PalmMartMM2901:22:38Diplom
51SavitsAntonKühne + NagelMMN301:22:56Diplom
52PollCrisLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM3001:22:36Diplom
53AaveMariusRTA TarbatuMM3101:23:02Diplom
54OrasmaaMikkNortalMM3201:23:05Diplom
55SteptsenkoDaniilMM3301:22:38Diplom
56LangTanelJK Viljandi TulevikMMJ201:23:20Diplom
57SaluveerJoonaOmniva SpordiklubiMM3401:23:46Diplom
58MüürseppIvokorp! SakalaMM3501:23:50Diplom
59HangTaunoMM3601:24:06Diplom
60HermanSamoMM3701:24:10Diplom
61PiiskoppelKauriAo suusaklubiMMJ301:24:39Diplom
62TeppoAnuSpartaNN401:24:41Diplom
63HellermaAndresLiina Tšernovi klubi/ PZUMM3801:24:42Diplom
64SnitsarenkoTarassMM3901:24:45Diplom
65SaarMaiduMM4001:24:56Diplom
66MardlaTõnuPäästeMM4101:25:02Diplom
67RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM4201:25:08Diplom
68EnnLauriMM4301:25:18Diplom
69TinteraJiriMM4401:25:18Diplom
70VainerMiikoMTA SKMM4501:25:29Diplom
71PallingKalleRiigikoguMM4601:25:32Diplom
72LihtSulevMM50201:25:26Diplom
73RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45301:25:45Diplom
74VafinRenatSkypeMM401201:25:50Diplom
75EllerVilluKaitsevägiMMN401:25:54Diplom
76KuleshovAleksandrDresseur MTüMM4701:26:01Diplom
77RaudsaarTaaviEESTI PANGA SPORDIKLUBIMM4801:26:03Diplom
78MedarMartiStamina ArcoTransport jooksutiimMMJ401:26:10Diplom
79SõberElionMM4901:26:20Diplom
80VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN501:26:27Diplom
81ValdmaaLauriMM5001:26:28Diplom
82RuusUrmasMM401301:26:26Diplom
83JoonasPeepMM45401:26:45Diplom
84KlampeIndrekMM401401:26:11Diplom
85KingoGunnarMM5101:26:51Diplom
86VennikasPeeterEstonian Ultrarunners TeamMM55201:26:51Diplom
87ValterMarkoSK JooksupartnerMM5201:27:07Diplom
88PajusteJüriTAMSALU AO SUKLMM5301:27:32Diplom
89SaaverHeikiMM5401:27:21Diplom
90PõlgastPriitMM5501:27:40Diplom
91NisloniRainerMM5601:27:43Diplom
92VeeroosErkiMM5701:27:38Diplom
93StandzenieksMärcisMaratona klubsMM401501:27:53Diplom
94LükkMerlynNN601:27:54Diplom
95KrautmanAlarTerviseakadeemiaMM45501:28:00Diplom
96EsklaAlgoOriflame EestiMM5801:28:03Diplom
97KimaskEduardJooksupartnerMM401601:27:50Diplom
98LemberJüriMM45601:27:50Diplom
99RoosnuppPriitMM401701:28:15Diplom
100LiinUrmasTüASK FitnessklubiMM5901:28:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Oriflame, Würth, Vytautas, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Lääne-Virumaa Spordiliit, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.