Stardimaterjalide väljastamine ja stardigrupid

  • Stardimaterjalide väljastamine toimub isikut tõendava dokumendi alusel.
  • Teise osaleja stardimaterjale saab välja võtta lihtkirjas volituse alusel või omades teise osaleja ID kaarti või ID kaardi koopiat.
  • Stardimaterjale (s.h. rinnanumber koos ajavõtukiibiga jms) väljastatakse 17.08.2019 kella 12.00-20.30 võistluskeskusest, Rakvere Spordikeskus, aadressil Kastani 12.
  • OLULINE: Korraldaja lõpetab stardimaterjalide väljastamise 17.08.2019 kell 20.30.
  • Pääs oma stardigruppi ja kohavalik on osalejale vaba. Korraldaja eristab ainult 21,1 km „kuuma gruppi“. 10 km kiirematel osalejatel palutakse võtta stardipositsioon oma starditsooni esimeses osas.
  • Osalejal palutakse olla stardikoridoris vähemalt 20 minutit enne oma stardigrupi starti.

 

PANE TÄHELE!

Stardikoridori ja Viking Line Eesti Ööjooksul osalema pääsevad ainult Ööjooksu 2019 ametlikus särgis ja numbrit rinnal kandvad osalejad (rinnanumbrit ei väljastata 5 km läbijale). Sündmuse reegleid mittejärgivad osalejad diskvalifitseeritakse finišiprotokollis.

2019. aastal ei ole Ööjooksul lubatud osaleda kepikõndijatel ja lapsevankritega osalejatel. Nõue on sisse viidud osalejate turvalisust silmas pidades. Vabandame.

 

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.