Tulemused 2016 21km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Diplom
2VinogradovYuryMM201:10:56Diplom
3KaisÜlariSK JooksupartnerMM301:13:10Diplom
4KallasteJaanusTreenigpartnerMM401:13:27Diplom
5Vilaplana VilarOriolMM501:13:31Diplom
6KülmJürgenDiadora/TreeningpartnerMMJ101:14:30Diplom
7MändlaMairoMM601:14:56Diplom
8IlumäeIndrekMM701:15:17Diplom
9KirsipuuRihoAudentese SKMMN101:15:34Diplom
10PollCrisAQVA SPAMM801:16:05Diplom
11TammMartinRapla JooksuklubiMM901:16:24Diplom
12SulevVeikoLäänemaa KJKMM1001:16:28Diplom
13KalaTaaviSK Pleki PandeMM1101:17:44Diplom
14MetsMadisSK ProRunnerMM1201:18:08Diplom
15AntonArviSeiklushuntMM1301:18:27Diplom
16JuhkovJanarTreeningpartner Diadora jooksutiimMM1401:18:49Diplom
17PiipKaarelSK ProRunnerMM1501:19:01Diplom
18MummIndrekSpartaMM45101:19:10Diplom
19RidamäeAlarTreeningpartnerMM45201:19:10Diplom
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Diplom
21KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraNN101:19:32Diplom
22MäeotsJannesSK ProRunnerMM1701:19:41Diplom
23GeringMargusMM1801:19:50Diplom
24SallaRaimoTÜRI JÕUDMM1901:19:57Diplom
25BõmbergRainTelia SpordiklubiMM2001:19:57Diplom
26VõsuMarekValio Eesti ASMM2101:19:58Diplom
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Diplom
28KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:20:19Diplom
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Diplom
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Diplom
31RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40401:20:49Diplom
32KohoTanelSK ProRunnerMM2301:21:08Diplom
33VahkalKaidoSK ProRunnerMM40501:21:12Diplom
34VainerMiikoMTA SKMM2401:21:17Diplom
35KuleshovAleksandrSpartaMM2501:21:29Diplom
36MonveltLauriSchnelli SKMM2601:21:31Diplom
37PilliMoonikaSK JooksupartnerNN201:21:39Diplom
38SnitsarenkoTarassMM2701:21:41Diplom
39KajariPriitMM45301:22:34Diplom
40AaveMariusSK ProRunnerMM2801:22:39Diplom
41NikolajevDmitriKKT OIL OÜMM45401:23:09Diplom
42BoikovMariTreeningpartner/DiadoraNN301:23:14Diplom
43HummalErkkiSpartaMM40601:23:16Diplom
44FreibergArviPioneeripataljonMMJ201:23:32Diplom
45TerepingMikkMM2901:23:46Diplom
46TavitsGaabrielWeekend Warriors IIMM40701:23:53Diplom
47TõnströmEnariPioneeripataljonMMN201:23:54Diplom
48TislerRaidoMM3001:24:02Diplom
49SaarHeigoTreeningpartnerMM45501:24:04Diplom
50LundverMardoMM3101:24:06Diplom
51HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ301:24:14Diplom
52KingoGunnarMM3201:24:33Diplom
53ViikojaJanekMM3301:24:39Diplom
54DubrovskiJanTelia SpordiklubiMM3401:24:45Diplom
55VelbaHilleviNN401:24:48Diplom
56OinusTiitSK ProRunnerMM3501:24:51Diplom
57RohelpuuEnnoSK VõhmaMM45601:25:10Diplom
58LumbergAlariTori SpordiklubiMM3601:25:18Diplom
59TiitsRaunoMM3701:25:20Diplom
60PaabstelJuhanMM3801:25:26Diplom
61ShipunovIvanMM3901:25:32Diplom
62PärnaAinMM4001:25:39Diplom
63KimaskEduardSK JooksupartnerMM40801:25:46Diplom
64TreierTarvoSpartaMM4101:25:54Diplom
65KiviLiinaSK JooksupartnerNN501:25:55Diplom
66BauvaldIndrekSpordiseltsMM4201:25:59Diplom
67VafinRenatMM40901:26:44Diplom
68KüttisRadekSK JooksupartnerMM401001:26:55Diplom
69PihlakLauriSpartaMM4301:27:05Diplom
70VeideHannesSaint Gobain Glass EstoniaMM401101:27:05Diplom
71ReiljanRaul1. jalaväebrigaadMM4401:27:10Diplom
72VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN601:27:11Diplom
73LiinUrmasTÜ ASKMM401201:27:14Diplom
74VeeroosErkiTreeningpartnerMM4501:27:18Diplom
75LepikKaiaTäppsportlasedNN701:27:22Diplom
76KrimmRaidoTreenigpartnerMM4601:27:27Diplom
77GaydonPaulMM401301:27:28Diplom
78MuromägiAvoMM4701:27:42Diplom
79VirkusHannesMM4801:27:50Diplom
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Diplom
81NassarOskarMM5001:28:05Diplom
82ReimetsRamonSeakisaMM5101:28:07Diplom
83KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM5201:28:13Diplom
84KuuskmäeGertMM5301:28:18Diplom
85TinteraJiriMM5401:28:29Diplom
86JürsSanderMM5501:28:36Diplom
87ÄrmUrmasMM50101:28:41Diplom
88LehtlaReigoSAKU MARATONMM45701:28:41Diplom
89PehkKarlMM5601:28:46Diplom
90VasilievPetrMPA101:28:48Diplom
91KalaElarKVÜÕAMM5701:28:51Diplom
92SäärHarryÜhinenud GängstaräpparidMMN301:28:52Diplom
93MõekEgonGlamox HE ASMM401401:28:57Diplom
94SaarRaigoMM5801:29:02Diplom
95JakobsonÕnne-LiinaSpartaNN801:29:11Diplom
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Diplom
97KuuskJaanusSpartaMM6001:29:27Diplom
98AlverOliverMM6101:29:34Diplom
99AunpuRivoTreeningpartner/BriketipoisidMM6201:29:37Diplom
100SmorodinDmitriMM6301:29:42Diplom

Pages

Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Nike, Põhjakeskus, Viking Line, Sportland, Oriflame, Aqva Spa, Vytautas, Würth, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.