Tulemused 2016 10km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1MedarMartiTreeningpartner/DiadoraMMN100:33:42Diplom
2AndressonMartTÜASK / Alternatiivsed JooksjadMM100:33:46Diplom
3RataseppRaitMM200:34:44Diplom
4ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM40100:35:22Diplom
5NõmmRavoCYCLONMM40200:35:38Diplom
6OsjametsMadisEdinburgh ACMM300:35:50Diplom
7VahterKaitTreeningpartnerMM40300:36:29Diplom
8NiineKristjanSK ProRunnerMM400:36:52Diplom
9RehelemStevenTreenigpartnerMM500:36:53Diplom
10KüünrussReemetSPARTA SSMM40400:36:56Diplom
11JaksonAhtoSK ProRunnerMM45100:37:54Diplom
12RausMadisMM600:37:58Diplom
13CaballeroMariaNN100:38:02Diplom
14KaursonTomasLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM700:38:04Diplom
15JesinSanderRakvere ViKeMPA100:38:14Diplom
16RõukMargusMM800:38:23Diplom
17BarsegjanAstrid MaiTreeningpartner/DiadoraNNN100:38:29Diplom
18PartsPriitTäppsportlasedMM40500:38:33Diplom
19HellermaAndresMM900:38:44Diplom
20TibarMarionSparta/MarshNN200:38:45Diplom
21KuusikMaieLillepallid/SpartaNN40100:39:00Diplom
22YoshitoTsubasaMM1000:39:09Diplom
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Diplom
24KaskVilluMM45200:39:44Diplom
25RoopJaanNõmme KJKMPA200:39:46Diplom
26GreenbaumJannoSpartaMM40600:39:47Diplom
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Diplom
28ErmelIndrekSK ProRunnerMM1100:39:47Diplom
29KaasikuJarmoAMBLA SKMPA300:39:58Diplom
30SepparElvisFB JooksmineMM1200:39:58Diplom
31KovadloKirillMM1300:39:59Diplom
32KalausHargoSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM40800:39:59Diplom
33SootsViivi-AnneTreeningpartner/DiadoraNN45100:40:09Diplom
34VirkebauArdoMM1400:40:20Diplom
35HinnPilleSpartaNN300:40:21Diplom
36NõmmelaAndiKose 2000MPA400:40:23Diplom
37LeemetRaidoMM1500:40:26Diplom
38SoosaluKarlKÜGMMJ200:40:30Diplom
39TootsAleksanderMM45300:40:33Diplom
40RemmelgAlariMM1600:40:34Diplom
41IvaskKristoMM1700:40:35Diplom
42RahaArletMMN200:40:48Diplom
43AnnamaJaanusMM40900:40:50Diplom
44LilleViljarMM1800:40:51Diplom
45KalninsUldisMM45400:40:53Diplom
46KurgRaimokivilinna koolMM1900:41:01Diplom
47SalusaarMartMM2000:41:02Diplom
48AltMartiMPA500:41:03Diplom
49KuslapMinnaNN400:41:03Diplom
50PereRenéVana Kooli MehedMM50100:41:16Diplom
51LuiksMeelisTelia SpordiklubiMM401000:41:24Diplom
52MarcinkeviczRobinSportTravel EstoniaMMJ300:41:24Diplom
53KelkMartTeam STIHLMM2100:41:42Diplom
54PappelJaanusMM45500:41:53Diplom
55RoosimetsJannoMM2200:41:54Diplom
56AlametsÜlariMM45600:41:55Diplom
57ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM45700:41:56Diplom
58ViltLauriMM2300:41:58Diplom
59KohoErkiSelverMM2400:42:06Diplom
60TuubelPriitMM45800:42:09Diplom
61TammTaaviMMJ400:42:18Diplom
62KermHendrik JohannLinnumetsaMPA600:42:27Diplom
63KoskinenMarkoNarva Eesti Gümnaasium/SK ÄKKEMMJ500:42:31Diplom
64HarjoRainMM2500:42:32Diplom
65InnoErmoMM2600:42:36Diplom
66KlettenbergAndresHigh5 EstoniaMM2700:42:40Diplom
67MäeMikkMM2800:43:02Diplom
68VahterJanarMM2900:43:04Diplom
69KaljuveeKristoMM3000:43:07Diplom
70RõžovVladimirMM45900:43:09Diplom
71TeppanDeiviNN500:43:12Diplom
72PaesüldHarlesBigbank ASMM401100:43:14Diplom
73KadakTiitRound TableMM3100:43:18Diplom
74TomsonTauriKjk VIKEMPA700:43:19Diplom
75AllmereKarl-JohannesT.A. VARUOSAD OÜMPA800:43:19Diplom
76MatsuMärtenMM3200:43:20Diplom
77SildTristan AikTreeningpartnerMPA900:43:31Diplom
78VaherAnnikaNN40200:43:38Diplom
79MihailovKasparMM3300:43:40Diplom
80LeibenauHeleriSK Metsasõbrad, AS Draka Keila CablesNN600:43:43Diplom
81TukanovKonstantinMM401200:43:44Diplom
82TannerLauri1. jalaväebrigaadMM3400:43:47Diplom
83OttoAleksanderMPA1000:43:51Diplom
84KaskaHardyMPA1100:43:53Diplom
85PartsRaimondNõmme RattaklubiMPA1200:43:54Diplom
86AtonenMarekVAK StaierMM3500:43:57Diplom
87AnnamaMeelisMM401300:43:59Diplom
88AdliToomasMPA1300:43:59Diplom
89RoosmaaViljarCYCLONMM3600:44:00Diplom
90HelemäeEroMM401400:44:08Diplom
91JakobsonTaaviMM3700:44:09Diplom
92KaegasRogerAO Tamsalu SUKLMPA1400:44:13Diplom
93KunmanJarek-KarlMMJ600:44:16Diplom
94LepiksaarMadisMM3800:44:20Diplom
95AasAndresIITEE SKMM3900:44:20Diplom
96TarumRolandMM4000:44:22Diplom
97KudrjavtsevKonstantinMM4100:44:23Diplom
98RitariMarekMM401500:44:23Diplom
99TuiskKristjanÕhuvägiMM4200:44:24Diplom
100KaigasEinarJooksupartnerMM401600:44:28Diplom

Pages

Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Nike, Põhjakeskus, Viking Line, Sportland, Oriflame, Aqva Spa, Vytautas, Würth, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.