Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1KennyKivikasTartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMMN100:32:25
2HeinarVaineVAK StaierMMN200:32:36
3AlexeyMarkovTÜASKMM100:33:05
4HardoReinartTüASKMMN300:33:09
5HenekTomsonTallinna SS KalevMMN400:33:29
6MartSuurkiviMMN500:33:39
7DenissKošelevTü ASKMM200:33:53
8BertTippiTüASKMM300:34:10
9RaunoReinartKJK JärvalaMMN600:34:15
10RaimondVoolaidsportkeskus.eeMMJ100:34:20
11OlariOrmMM400:34:33
12AlarAbramSK Saue TammedMM40100:34:39
13DanielVasserOK KobrasMM500:35:44
14MikkLaurKJK LõunalõviMM600:35:44
15ToomasTarmSportkeskus.eeMM45100:36:34
16MartinVoltMMJ200:36:51
17TapaniVirtanenRunner's HighMM700:36:51
18AaroTiiksaar5XAMM800:36:53
19KALVIREIVELTwww.vihmavesi.eeMM40200:37:03
20TambetMasikSK KolepahaMM900:37:24
21RaulLuikMM1000:37:34
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
23HannesAllikveeMMN700:37:55
24SvenSelbergMM40300:38:10
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43
26RaidoRaspelDECTONAMM45200:38:48
27MarkoValterJooksupartnerMM1100:38:21
28TanelKaseorgElvakadMMN800:38:55
29KellyNevolihhinViKe-Ööjooks adidas TeamNNN100:39:12
30AntonSalininKJK Kalev SillamäeMMJ300:39:34
31PeeterOranenMM1200:39:47
32janekbikejevMM40400:40:14
33AndreiUibukantMM1300:40:31
34TiitMeidlaMM1400:40:36
35TarvoKlaasimäeMM1500:40:39
36AndreasVeeretNordeusMM1600:40:37
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
38RagnarVirmaMMN900:40:22
39KaurLillipuuKaitseliitMMN1000:40:39
40CrisPollEstonian Ultrarunners TeamMM1700:40:09
41MarkoMeigasRakvere SpordikoolMPoisid200:41:01
42PedroJaaksonMM40500:41:25
43MaitKiigemägiMM1800:41:38
44HannoTraksMM40600:41:26
45MarekReiterMM40700:41:28
46RainerNisloniMM1900:41:50
47KristiRosenbergSportIDNN300:42:05
48AskoManderMPoisid300:42:09
49JaanusPappelMM40800:42:12
50loKukkMM40900:42:00
51JaanusKaasikRakvere JK TarvasMM2000:42:13
52AlariTovstikRakvere JK TarvasMM2100:42:14
53MathjasVeeremaaMMJ400:42:12
54KaarelSaarRakvere JK TarvasMM2200:42:22
55SiimLaikaskTTÜMM2300:42:37
56VilluKaskSk aaspereMM401000:42:42
57TaaviLiivMM2400:42:27
58UrmasrmMM45300:42:44
59RomanStartsevMM2500:42:46
60KseniaSavtšenkoNTüdrukud100:42:57
61MartinPiispeaMM2600:42:53
62JaagoJõelehtMM2700:43:00
63IndrekKesperiMM2800:42:57
64MärtRingmäeMM2900:43:07
65TiitOinusMäksa spordiklubiMM3000:42:13
66AarneLuudMM401100:43:04
67JürisSahkurRakvere JK TarvasMM3100:43:06
68MihkelGullRakvere JK TarvasMM3200:43:06
69KENKUBERMPoisid400:43:00
70MikkMosonaMM3300:42:36
71Hendrik JohannKermLinnumetsa SKMPoisid500:43:07
72MihkelTakkMMJ500:42:40
73MartinFlinkRakvere ReaalgümnaasiumMMJ600:43:16
74MarkoSuurmägiSpordiklubi TrükikuratMM3400:43:21
75JoonasLjašRakvere JK TarvasMM3500:43:16
76IndrekOttRakvere AutobaasMM3600:43:12
77KarlPehkMM3700:43:11
78MarioSaunpereMPoisid600:42:41
79TaunoMurakasMM3800:43:29
80MeelisTõnnMM401200:43:36
81VeljoJärvelahtMM3900:43:38
82AronKuusikRakvere GümnaasiumMMJ700:43:45
83JanarSoidlaISEMM4000:43:29
84TiitMatvejevUjumise SpordiklubiMPoisid700:43:50
85MatiKoppelJõgeva Sordiaretuse InstituutMM50100:43:44
86SiimRannamäeRakvere JK TarvasMM4100:43:41
87AndreHimuškinMM401300:43:55
88ElarTovstikRakvere JK TarvasMM4200:43:44
89PavelUibukantMPoisid800:44:06
90LiinaKiviJooksupartnerNN400:44:12
91MARKOVESTMMJ800:44:00
92EvertKreekMM401400:44:16
93ArnoldAnnusRademarMMN1100:44:04
94ERMOINNOMM4300:44:15
95PaavoHeilCV KeskusMM4400:44:22
96HannesLiivakSisekaitseakadeemiaMM4500:43:44
97JaanKortsMM4600:44:13
98SimoLepikultMM4700:43:51
99KarmenAavikFB JooksmineNN500:44:32
100VarmoIvaskAmbla SKMPoisid900:43:44

Pages

Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Nike, Põhjakeskus, Viking Line, Sportland, Oriflame, Aqva Spa, Vytautas, Würth, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.