Tulemused 21 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1VALLIMÄEVILJARSportkeskus.eeMM101:06:13
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
3TŠEREPANNIKOVSERGEIStamina Arcotransport tiimMM301:09:17
4VINOGRADOVYURYsylvia.gatchina.ruMM401:09:34
5SASMINKAUPOSpordikeskus.eeMM501:10:08
6VULLAELARKJK VIKEMM601:11:15
7MATISONSAIGARSMARATONA KLUBSMM40101:12:37
8REINSALUKRISTOStamina Arcotransport tiimMM701:12:41
9SOZONOVVLADIMIRsylvia.gatchina.ruMM801:14:10
10KOŠELEVDENISSTü ASKMM901:15:49
11ANDRESSONMARTTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM1001:15:58
12ROOMETREGETPÄRNUMM1101:16:13
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
14VEILBERGAGOPäästeametMM45101:17:05
15KULMATICKIIMARATsylvia.gatchina.ruMM1201:17:17
16TALTSEVELINStamina ArcoTransport Running TeamNN201:17:31
17LUIKLAURILäänemaa KJKMM1301:17:33
18AFANASIEVVCTORSHVSM-KRASNOGVARDEETSMM45201:17:33
19AADLIERKKISaue TammedMM1401:18:24
20ROSENULF21 cc triatlonklubiMM40201:18:27
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
22KRAASANDREASseiklusporrMM1501:18:41
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
24ELLERVILLUMMN101:19:52
25HANGTAUNOMM1701:20:02
26BAUMANJAANUSMM1801:20:19
27MÄTASEGLETARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN301:20:39
28JAASKAALLANstamina skMM40301:20:58
29RANDMANPRIITSpordiklubi MetsasõbradMM1901:21:02
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
31ANDREJEVAOLGAStamina Arcotransport tiimNN401:21:07
32VALDMAALAURIMM2101:21:32
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
35PIISKOPPELKAURIPäästeametMP101:21:51
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
37BELOUSOVALEKSEIsylvia.gatchina.ruMM2401:22:01
38BÕMBERGRAINJK PiraajaMM2501:22:02
39KINDELHANNOFB JooksmineMM40401:22:11
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
41IVANOVARVOPolitseiMM40501:22:23
42KUUSALUASKOVanamõisa suusaklubiMM2601:22:33
43KIBUSPUUTIITVAK StaierMM45401:22:54
44KILKISIIMKJK VikeMMN301:23:02
45TIPPARGOMM2701:23:18
46ANNILOMIHKELMMN401:23:25
47ORGULASKAIDOMM45501:23:39
48TAMMOJAANDRUSMM45601:23:42
49TOMPAHTIMM2801:23:51
50LUIKLILYTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN501:23:54
51LILLEMÄGIINDREKMM2901:24:16
52EINASTOMARTMM40601:24:30
53PILDERKAUPOSS MarathonMM3001:24:46
54KALJURANDURMASStamina SKMM50101:24:52
55UNJAANFB JooksmineMM3101:24:55
56KALATAAVIMM3201:24:56
57LÄÄNCHRISTJANFB JooksmineMM3301:24:59
58HEINHEIGOLäänemaa KJKMM3401:25:01
59LAINESTEANDRESStamina SKMM40701:25:12
60TOPLAANANTIEELK KuressaareMM40801:25:22
61ARROLIISStamina Arcotransport tiimNNN101:25:23
62JUHKOVJANARnnn.sportkeskus.eeMM3501:25:35
63VETEVOOGKAIDOMM3601:25:49
64KÜBARSEPPKARMOTTüMMN501:25:52
65HÄMÄLÄINENKEIOJooksupartnerMM3701:26:04
66SILDVEEMÄRTMM3801:26:07
67MM45701:26:28
68LAASUARNOLDSK SaardeMM50201:26:32
69LINDEJÜRIMM40901:26:45
70KINGOGUNNARMM3901:26:51
71PALUTIITJuhtimisteaterMM401001:26:55
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
73MÄNNIKAHTITallinna Tulised Ilvesed GAAMM4001:26:58
74PARMASMARTINoooMM4101:27:00
75HYDEMATTHENBritish EmbassyMM401101:27:07
76LEIMANNRAGNARJK PIRAAJAMM4201:27:15
77ANTALAINENLAURIAdvisio OUMM4301:27:28
78LUMISTETANELHansa SpordiklubiMM4401:27:42
79ENNLAURIMM4501:27:50
80SCHMIDTRAGNARMM4601:27:51
81ENNOKRISTJANElioni SKMM4701:28:14
82TÜRKSONARNESuusahulludMM401201:28:15
83LAANEMETSRAIVOMM401301:28:19
84JUUSAIVARTööSTUSPROJEKTMM4801:28:23
85ROOSNUPPPRIITMM401401:28:38
86TALUPRIITEE SpordiklubiMM401501:28:46
87ROOSIMÄGIALLANJõhvikasMM4901:28:50
88ANTONARVIMMN601:29:02
89KUUSALUIVOEUKMM5001:29:04
90SNITSARENKOTARASSEesti Panga SpordiklubiMM5101:29:19
91VILLORAULMM5201:29:24
92KASKATSmul ei ole neidMM5301:29:26
93HEINMETSHALMARTTüMM5401:29:32
94TUURTAAVILHV PankMM5501:29:33
95MALEVAMARKOMM45801:29:33
96LÜKKMERLYNNNN301:29:40
97TOOMTOOMASSK StaminaMM50301:29:41
98LAURINGKARRENN45101:29:45
99VALERTSANDRISMARATONA KLUBSMM401601:29:49
100MERIVÄLJAMARGUSMM5601:30:07

Pages

Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Nike, Põhjakeskus, Viking Line, Sportland, Oriflame, Aqva Spa, Vytautas, Würth, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.