Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1MedarMartiTreeningpartner/Diadora noortetiimMMN100:34:37Diplom
2KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM100:34:51Diplom
3MiljandKarl RaunoMM200:34:59Diplom
4AlamaaArviMM300:35:11Diplom
5JoalaJannoTallinna SS KalevMMN200:35:33Diplom
6StrokovDimitriSecond WindMM400:35:45Diplom
7TammMartinMM500:35:49Diplom
8NiineKristjanMM600:36:31Diplom
9SulevVeikoKaitsevägiMM700:36:26Diplom
10MetsMadisSK ProrunnerMM800:36:46Diplom
11MasikTambetSK KolepahaMM900:36:57Diplom
12BõmbergRainMTÜ SpordiseltsMM1000:36:56Diplom
13LagodaLuna-Aleksandras/k MitšNTA100:37:08Diplom
14GrossJaanusMM40100:37:36Diplom
15TibarMarionSparta/ MarshNN100:37:50Diplom
16JesinSanderViKeMPA100:37:55Diplom
17BõkovRainerKJK VikeMMJ100:38:06Diplom
18VeilbergMeelisViKeMM55100:38:16Diplom
19SoosaluKarl1.JALAVÄEBRIGAADMMJ200:38:59Diplom
20KõrranTimmoGardenaMM1100:38:51Diplom
21RebaneAleksanderWürthMM1200:39:02Diplom
22BarausovDenisMPA200:39:03Diplom
23SaarKaidoBRONX WOODMM50100:39:05Diplom
24SaemCarlTallinna SS KalevMPA300:39:10Diplom
25EdelaTõnis1.JALAVÄEBRIGAADMMJ300:39:15Diplom
26AltMartiMMJ400:39:19Diplom
27RehelemStevenTreeningpartnerMM1300:39:29Diplom
28BykovGrigoriiSecond WindMM1400:39:27Diplom
29KuslapMinnaSK JooksupartnerNN200:39:47Diplom
30LuikTarmoKlubituMM1500:40:07Diplom
31LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA400:40:27Diplom
32TreierJanaNN300:40:26Diplom
33BrovkoNataliaNN40100:40:34Diplom
34VoroninDmitriKJK 'Kalev' SillamäeMM45100:40:31Diplom
35PihlakLauriSpartaMM1600:40:36Diplom
36KaskaHardyMPA500:40:52Diplom
37FlorenKelliMTÜ KF SuusaklubiNN400:40:54Diplom
38RõukMargusMM1700:40:58Diplom
39PalutajaArviMM45200:40:59Diplom
40KudrjavtsevKonstantinMM1800:41:14Diplom
41SuvorovAnatoliKJK 'Kalev' SillamäeMM40200:40:49Diplom
42OttoAleksanderMPA600:41:43Diplom
43ElbergAinar1.JALAVÄEBRIGAADMM1900:41:44Diplom
44ReinapAivarTäppsportlasedMM45300:41:51Diplom
45PohlakTarmoSK JooksupartnerMM40300:41:55Diplom
46TukanovKonstantinMM40400:42:02Diplom
47EgorovaAnastasiaSecond WindNN500:42:03Diplom
48RosenbergTiitPõhjakompaniiMM2000:42:15Diplom
49RemmelgAlariHiiumaa jooksugruppMM2100:42:15Diplom
50KasekampAndrusMM40500:42:06Diplom
51AlnekKarmen1.JALAVÄEBRIGAADNN600:42:21Diplom
52LukkIsabel AgnesMyFitness ViruNTA200:42:26Diplom
53TammTaaviTartu KalevMMJ500:42:27Diplom
54Nu?ezAntonioMM2200:40:37Diplom
55MüllerMaximilianmamaster ftwMM2300:42:29Diplom
56VeeremaaAnaliisNTA300:42:00Diplom
57KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM2400:42:36Diplom
58SchmidtRobertRKIKMM2500:42:42Diplom
59MamedovaSainaNTA400:42:53Diplom
60KannelRannoNorma OKMPA700:42:56Diplom
61LehtMagnusHiiumaa jooksugruppMM2600:42:58Diplom
62MirotvortsevaJekaterinaNTA500:43:15Diplom
63KriikRistoMM2700:43:13Diplom
64KurgRaimoMM2800:43:20Diplom
65VisterMarttiEesti HöövelliistMM2900:43:27Diplom
66PeernaBritaCFC Jaak Mae SuusakoolNTA600:43:32Diplom
67KannaSanderMPA800:43:31Diplom
68JõgiMartinMM3000:43:17Diplom
69HaljasteKardoMM3100:42:14Diplom
70HarjoMarlenNNN100:43:45Diplom
71TaalmannPriitMM3200:43:24Diplom
72LilleVeikoOK WestMM3300:43:57Diplom
73LilleViljarMM3400:43:57Diplom
74ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladNTA700:44:01Diplom
75VaksTanelmalwarebytesMM3500:43:58Diplom
76KallasteCarl RobertKaitsejõudude SporiklubiMPA900:44:15Diplom
77LauterJanekMM3600:43:54Diplom
78KoskinenMarkoNarva Eesti GümnaasiumMMN300:44:29Diplom
79AviMadisMM3700:44:28Diplom
80PappelJaanusMM45400:44:31Diplom
81KajuAleksanderMPA1000:44:29Diplom
82SelinKatrinKJK'Kalev' SillamäeNTA800:44:32Diplom
83MaasikKadriNN700:44:11Diplom
84LiinUrmasTÜASK FitnessklubiMM40600:44:22Diplom
85SeemaRaulMM40700:44:30Diplom
86TšernovMeelisMM3800:44:38Diplom
87RajuHeidiNN800:44:31Diplom
88JakobsonTaaviMM3900:44:02Diplom
89GornostaevaEkaterinaNN900:44:49Diplom
90HaldJonas TrierMM4000:44:30Diplom
91BulinaJuliaNarva Motus SpordiklubiNN1000:44:56Diplom
92RommeisMarcoMM40800:44:55Diplom
93ToomRainiMM40900:44:56Diplom
94VallikAndiMM4100:44:57Diplom
95AasAndresMM401000:44:52Diplom
96PilvetEinarMM45500:44:57Diplom
97KeppAndreasMPA1100:45:07Diplom
98KogriIngmar1.JALAVÄEBRIGAADMMJ600:45:08Diplom
99AntonovBorisMM4200:45:02Diplom
100VannGeorgMM4300:44:40Diplom

Pages

Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Nike, Põhjakeskus, Viking Line, Sportland, Oriflame, Aqva Spa, Vytautas, Würth, Suunto, Pihlaka, Isostar, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, LILIINA, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn.

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.